TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De releasemaand van seizoen 5 werd verklapt na de aftiteling van Mocro Maffia: Tatta. Eerst is daarin een fragment te zien waarin Paus (Achmed Akkabi) en Potlood (Nasrdin Dchar) te zien zijn en daarna verschijnt de volgende tekst in beeld: Mocro Maffia seizoen 5, juni 2023. Een exacte datum is er dus niet.
Lees onze recensie van Mocro Maffia: Tatta
Maar we weten dankzij Mocro Maffia: Tatta wel waar het nieuwe seizoen over gaat. Tatta gaat terug naar Amsterdam om daar de 2000 kilo cocaïne, die hij ripte van Paus, te gaan verhandelen. En dat leidt ongetwijfeld tot een nieuwe drugsoorlog.
De serie Mocro Maffia heeft al 50 miljoen streams gehaald op Videoland en dat zullen er vanaf juni alleen nog maar meer worden.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene