TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Nadat Tatta (Robert de Hoog) in ongenade raakte bij Paus (Achmed Akkabi), plande hij de ontvoering Paus’ zus Samira (Zineb Fallouk). Dat mislukte faliekant en Tatta ging op de vlucht. Om zijn hachje te redden bedenkt Tatta een nieuw plan. Hij wil 2000 kilo cocaïne van Paus rippen om van de opbrengst ergens op een tropisch eiland, ver van de lange arm van Paus, de rest van zijn leven te leven. Omdat hij het niet alleen kan, koopt Tatta zijn onbezonnen broer Otto (Mads Wittermans) uit een gevangenis in Hongarije. Maar Otto heeft wat vijanden gemaakt in Oost-Europa en dat zorgt voor nieuwe problemen.
Robert de Hoog ontbrak grotendeels in het vierde seizoen van Mocro Maffia en het is een fijn weerzien met Tatta. De 60 minuten durende film zit gelukkig ook vol met actie en geweld, met als hoogtepunt de daadwerkelijke ripdeal. Af en toe doet Mocro Maffia: Tatta een beetje aan als een tussendoortje, maar tegen het einde wordt duidelijk dat de film de ideale opwarmer is voor het vijfde seizoen.
3 van de 5 sterren
Mocro Maffia: Tatta staat vanaf 28 april op Videoland.
Partnerbijdrage
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire