TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Aan het einde van Narcos: Mexico waren veel hoofdpersonen van de verschillende Mexicaanse kartels op een vervelende manier aan hun einde gekomen of ze zaten in de gevangenis.
Amado Carrillo Fuentes overleed na complicaties tijdens plastische chirurgie, al gingen er geruchten dat hij nog leefde. Hoe dan ook was zijn broer Vicente nu de grote man van het Juarez kartel.
Ramón Arellano Félix van het Tijuana kartel werd vermoord en zijn twee broers moesten uitvechten wie de volgende baas zou worden om het op te nemen tegen het Sinaloa kartel.
El Chapo zat in de gevangenis maar toch breidde hij zijn macht alleen maar uit. Samen met Ismael 'El Mayo' Zambada was hij de baas van het Sinaloa kartel. El Chapo wist in 2001, enkele dagen voordat hij zou worden uitgeleverd aan de Verenigde Staten te ontsnappen door zich te verstoppen in een wasmand. Daarna ging hij vrolijk verder als leider van zijn kartel. Pas in 2014 werd hij opnieuw gearresteerd.
Het zal een tijdje duren voordat we de spin-off gaan zien op Netflix, de opnames moeten nog beginnen.
Slecht nieuws stapelt zich op voor Alex uit Over Mijn Lijk
10:02VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes