TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Wereldwijd besteedden mensen 288.62 million kijkuren aan de serie in de eerste 28 dagen na de première. Alleen Squid Game, seizoen 3, 4 en 5 van La Casa de Papel, All of Us Are Dead en de bij ons onbekende Colombiaanse soap Café Con Aroma de Mujer deden het de eerste maand beter.
De berekening die Netflix hanteert is niet helemaal eerlijk, want Extraordinary Attorney Woo kent lange afleveringen die dus meer kijkminuten opleveren dan kortere series. Maar feit blijft dat veel mensen (en niet alleen in Azië) graag kijken naar de serie over een autistische advocate.
Hoofdpersoon Woo Young Woo (Park Eun-bin) is aangenomen bij een advocatenkantoor en probeert haar weg, als autistische advocaat te vinden in een niet-autistische wereld. Woo is ontzettend slim, maar is ook sociaal onhandig en niet iedereen accepteert haar onmiddellijk. Maar Woo vindt haar eigen manier om haar zaken tot een goed einde te brengen.
Carrie ten Napel maakt comeback op NPO 1: vanaf deze datum is Carrie op Vrijdag weer te zien
08:21Nieuw seizoen van Hunted krijgt weer wekelijkse uitzendingen
08:19Dit is de startdatum van Dwars door de Pyreneeën
08:12Op deze datum begint het laatste seizoen van Flikken Rotterdam
07:47De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn massaal team Arie na ruzie met Carolie