TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Netflix hoopte zelfs op een toename van 2,5 miljoen abonnees. Nogal een verschil. Inmiddels houdt Netflix dit jaar rekening met een daling van nog eens 2 miljoen. De redenen zijn legio. Mensen hebben wereldwijd minder te besteden aan leuke dingen, corona is zo goed als voorbij. En er is ook een streamingoorlog gaande.
Steeds meer streamingdiensten komen de markt op. Zo kregen we in Nederland het afgelopen kwartaal HBO MAX en Viaplay erbij. En omdat je je geld maar een keer kunt uitgeven, zijn er mensen die het voor gezien houden bij Netflix.
Een ander probleem voor Netflix is dat zo'n 100 miljoen klanten hun account met anderen delen en daardoor loopt de streaminggigant veel inkomsten mis. Er loopt al een test in Midden-Amerika waarbij abonnees meer moeten betalen als ze hun wachtwoord delen met huishoudens die niet de hunne zijn. Het is een kwestie van tijd voordat het nieuwe beleid overal wordt ingevoerd.
Netflix is nog wel steeds de grootste streamingdienst ter wereld met 221 miljoen betalende abonnees.
Expeditie Robinson-kandidaten Camiel en Mátyás houden hun eigen eetproef
10:27Dit programma vervangt Hunted op de maandagavond
08:31De TV van gisteren: Floor Jansen blaast iedereen omver met rocknummer in Als IK het Zing
06:47Vanavond op TV: Schaatsen: EK afstanden Tomaszów, MasterChef USA, Unstoppable
22:04Kijkers geraakt door verhaal van Klaas in Winter Vol Liefde