TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Netflix hoopte zelfs op een toename van 2,5 miljoen abonnees. Nogal een verschil. Inmiddels houdt Netflix dit jaar rekening met een daling van nog eens 2 miljoen. De redenen zijn legio. Mensen hebben wereldwijd minder te besteden aan leuke dingen, corona is zo goed als voorbij. En er is ook een streamingoorlog gaande.
Steeds meer streamingdiensten komen de markt op. Zo kregen we in Nederland het afgelopen kwartaal HBO MAX en Viaplay erbij. En omdat je je geld maar een keer kunt uitgeven, zijn er mensen die het voor gezien houden bij Netflix.
Een ander probleem voor Netflix is dat zo'n 100 miljoen klanten hun account met anderen delen en daardoor loopt de streaminggigant veel inkomsten mis. Er loopt al een test in Midden-Amerika waarbij abonnees meer moeten betalen als ze hun wachtwoord delen met huishoudens die niet de hunne zijn. Het is een kwestie van tijd voordat het nieuwe beleid overal wordt ingevoerd.
Netflix is nog wel steeds de grootste streamingdienst ter wereld met 221 miljoen betalende abonnees.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Robbert Rodenburg heeft leuke gasten gestrikt voor seizoen 2 van Open Casa
14:04Dit zijn de kandidaten van de nieuwe spannende realityshow De Drop
13:42Huub Stapel: 'Ik wil niet de roeptoeter van de natie zijn'
13:21Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026