TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Sommige diersoorten gebruiken kleuren om hun partners te lokken, anderen juist om niet op te vallen in hun omgeving.
David Attenborough maakte al natuurprogramma's voor de BBC toen de meeste mensen - inclusief hijzelf - nog helemaal geen televisie hadden. Zeventig jaar later is Attenborough nog steeds gefascineerd door de natuur, en is onze tv geëvolueerd tot een kamerbreed apparaat met levensechte kleuren en meer detail dan ooit.
Attenboroughs nieuwste documentaireserie maakt daar optimaal gebruik van, want in Life in colourdraait alles om kleurgebruik in de natuur. Dieren en planten gebruiken kleuren om op te vallen, te communiceren en partners te lokken, maar ook om zich te camoufleren en zo te verdwijnen in de achtergrond.
Vanaf 22 april op Netflix
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'