TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Sommige diersoorten gebruiken kleuren om hun partners te lokken, anderen juist om niet op te vallen in hun omgeving.
David Attenborough maakte al natuurprogramma's voor de BBC toen de meeste mensen - inclusief hijzelf - nog helemaal geen televisie hadden. Zeventig jaar later is Attenborough nog steeds gefascineerd door de natuur, en is onze tv geëvolueerd tot een kamerbreed apparaat met levensechte kleuren en meer detail dan ooit.
Attenboroughs nieuwste documentaireserie maakt daar optimaal gebruik van, want in Life in colourdraait alles om kleurgebruik in de natuur. Dieren en planten gebruiken kleuren om op te vallen, te communiceren en partners te lokken, maar ook om zich te camoufleren en zo te verdwijnen in de achtergrond.
Vanaf 22 april op Netflix
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robรจrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'