TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Maak gratis een account aan: bij Pathé Thuis betaal je alleen voor wat je écht wilt zien.
Vliegende vissen, een blauw beest met veel armen, allemaal gehuld in een rode nevel. Disney heeft met Strange World een haar best gedaan om er een prachtig schouwspel van te maken. Je komt als kijker ogen te kort.
Ethan Clade is een vrolijke homoseksuele puber en telg uit een familie van beroemde ontdekkingsreizigers. De Clades wonen in Avalonia, een wereld die draait op stroom afkomstig van een groene plant die ooit werd ontdekt door Searcher Clade, de vader van Ethan.
Maar de laatste tijd gaat het een stuk minder met de plant die pando heet en dreigt de energie op te raken. Reden voor de baas van Avalonia om de familie Clade op onderzoek uit te laten gaan. Hoe kan de plant en daarmee de stroomvoorziening van Avalonia gered worden?
De ontdekkingsreizigers dalen af naar de wereld onder Avalonia waar ze de wondere wereld met de rare wezens ontdekken.
Strange World gaat over de manier waarop de mens met de aarde omgaat maar de film snijdt ook hele menselijke problemen aan. En dan vooral de soms moeizame band tussen vaders en zonen.
In de originele versie doen aardig wat bekende stemmen mee. Jake Gyllenhaal speelt Searcher Clade, de stem van zijn vader Jaeger is van Dennis Quaid en Lucy Liu is de baas van Avalonia. In de Nederlandse versie kun je o.a. stem van Simone Weimans herkennen.
Je kunt vanaf vandaag gewoon vanaf de bank naar Strange World kijken. En dat al vanaf 4,99 euro.
Meld je hier gratis aan: en huur je eerste film voor maar €1,99
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'