TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de vierdelige documentaireserie Pepsi, Where’s My Jet? (een variant op Dude, Where's My Car?) is de reclame te zien waarin Pepsi toch echt belooft dat je met 7 miljoen Pepsi-punten een AV-8 Harrier II straaljager krijgt. En die wilde John Leonard koste wat kost binnenslepen. Hij en zijn ouders dronken een sloot Pepsi per dag maar daarmee haalden ze lang niet genoeg punten. Om die 7 miljoen punten te halen zouden ze 4,3 miljoen dollar aan Pepsi moeten besteden.
Maar Leonard was een slimmerik. In de kleine lettertjes stond dat je ook Pepsi-punten kon kopen voor 10 cent per stuk. Samen met zijn vriend, de welgestelde Todd Hoffman, kocht hij genoeg punten voor de straaljager. Alleen besloot Pepsi toen geschrokken dat het allemaal een grap was. Dat pikte Leonard niet en hij besloot een rechtszaak tegen Pepsi te beginnen.
De trailer van Pepsi, Where’s My Jet? ziet er zeer grappig uit, dus dat belooft veel goeds voor de vierdelige documentaireserie die op 17 november op Netflix staat.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'