TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de vierdelige documentaireserie Pepsi, Where’s My Jet? (een variant op Dude, Where's My Car?) is de reclame te zien waarin Pepsi toch echt belooft dat je met 7 miljoen Pepsi-punten een AV-8 Harrier II straaljager krijgt. En die wilde John Leonard koste wat kost binnenslepen. Hij en zijn ouders dronken een sloot Pepsi per dag maar daarmee haalden ze lang niet genoeg punten. Om die 7 miljoen punten te halen zouden ze 4,3 miljoen dollar aan Pepsi moeten besteden.
Maar Leonard was een slimmerik. In de kleine lettertjes stond dat je ook Pepsi-punten kon kopen voor 10 cent per stuk. Samen met zijn vriend, de welgestelde Todd Hoffman, kocht hij genoeg punten voor de straaljager. Alleen besloot Pepsi toen geschrokken dat het allemaal een grap was. Dat pikte Leonard niet en hij besloot een rechtszaak tegen Pepsi te beginnen.
De trailer van Pepsi, Where’s My Jet? ziet er zeer grappig uit, dus dat belooft veel goeds voor de vierdelige documentaireserie die op 17 november op Netflix staat.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jochem Myjer laat van zich horen in alle ophef over het Sinterklaasjournaal: 'Van mijn Hoofdpiet blijf je af'
11:18NOS en NTR slaan handen ineen: Eurovisie Songfestival wordt gewoon uitgezonden in Nederland
10:36Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats