TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de vierdelige documentaireserie Pepsi, Where’s My Jet? (een variant op Dude, Where's My Car?) is de reclame te zien waarin Pepsi toch echt belooft dat je met 7 miljoen Pepsi-punten een AV-8 Harrier II straaljager krijgt. En die wilde John Leonard koste wat kost binnenslepen. Hij en zijn ouders dronken een sloot Pepsi per dag maar daarmee haalden ze lang niet genoeg punten. Om die 7 miljoen punten te halen zouden ze 4,3 miljoen dollar aan Pepsi moeten besteden.
Maar Leonard was een slimmerik. In de kleine lettertjes stond dat je ook Pepsi-punten kon kopen voor 10 cent per stuk. Samen met zijn vriend, de welgestelde Todd Hoffman, kocht hij genoeg punten voor de straaljager. Alleen besloot Pepsi toen geschrokken dat het allemaal een grap was. Dat pikte Leonard niet en hij besloot een rechtszaak tegen Pepsi te beginnen.
De trailer van Pepsi, Where’s My Jet? ziet er zeer grappig uit, dus dat belooft veel goeds voor de vierdelige documentaireserie die op 17 november op Netflix staat.
Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd
08:23De TV van gisteren: Broers van 94 en 100 herenigd: kerst-tv levert weer kippenvelmomenten op
01:11Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater