TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de vierdelige documentaireserie Pepsi, Where’s My Jet? (een variant op Dude, Where's My Car?) is de reclame te zien waarin Pepsi toch echt belooft dat je met 7 miljoen Pepsi-punten een AV-8 Harrier II straaljager krijgt. En die wilde John Leonard koste wat kost binnenslepen. Hij en zijn ouders dronken een sloot Pepsi per dag maar daarmee haalden ze lang niet genoeg punten. Om die 7 miljoen punten te halen zouden ze 4,3 miljoen dollar aan Pepsi moeten besteden.
Maar Leonard was een slimmerik. In de kleine lettertjes stond dat je ook Pepsi-punten kon kopen voor 10 cent per stuk. Samen met zijn vriend, de welgestelde Todd Hoffman, kocht hij genoeg punten voor de straaljager. Alleen besloot Pepsi toen geschrokken dat het allemaal een grap was. Dat pikte Leonard niet en hij besloot een rechtszaak tegen Pepsi te beginnen.
De trailer van Pepsi, Where’s My Jet? ziet er zeer grappig uit, dus dat belooft veel goeds voor de vierdelige documentaireserie die op 17 november op Netflix staat.
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo