TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de vierdelige documentaireserie Pepsi, Where’s My Jet? (een variant op Dude, Where's My Car?) is de reclame te zien waarin Pepsi toch echt belooft dat je met 7 miljoen Pepsi-punten een AV-8 Harrier II straaljager krijgt. En die wilde John Leonard koste wat kost binnenslepen. Hij en zijn ouders dronken een sloot Pepsi per dag maar daarmee haalden ze lang niet genoeg punten. Om die 7 miljoen punten te halen zouden ze 4,3 miljoen dollar aan Pepsi moeten besteden.
Maar Leonard was een slimmerik. In de kleine lettertjes stond dat je ook Pepsi-punten kon kopen voor 10 cent per stuk. Samen met zijn vriend, de welgestelde Todd Hoffman, kocht hij genoeg punten voor de straaljager. Alleen besloot Pepsi toen geschrokken dat het allemaal een grap was. Dat pikte Leonard niet en hij besloot een rechtszaak tegen Pepsi te beginnen.
De trailer van Pepsi, Where’s My Jet? ziet er zeer grappig uit, dus dat belooft veel goeds voor de vierdelige documentaireserie die op 17 november op Netflix staat.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)