TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Luisteren maar dus!
Irma had altijd een pokkenhekel aan KANE maar dat is na de documentaireserie KANE: A Story Recorded vrijwel voorbij. Want ach, ze maakten best aardige liedjes en het is geinig om te zien hoe je als band groot wordt.
Het is Roald Dahl-week op Netflix en dat betekent dat regisseur Wes Anderson vier korte films maakte naar verhalen van de Britse schrijver. Allemaal in pastel en allemaal met snel pratende acteurs. En dat zijn niet de minsten, want o.a. Benedict Cumberbatch doet gezellig mee. Maar is de pastelversie van Roald Dahl leuk genoeg?
Janine beweert al tijden dat ze alles weet van de serie Baantjer (ze heeft iedere aflevering meer dan 20 keer gezien, dus het kan kloppen) en dat wordt in deze aflevering getest.
Reptile is een film met Benicio del Toro en Justin Timberlake die eruit ziet alsof ie rechtstreeks uit de jaren zeventig komt. Na wat twijfels in het begin zijn Jeroen en Irma het helemaal eens, dit is een hele spannende film.
Gen V is een spin-off van de ranzige serie The Boys op Prime Video maar dan voor tieners. Je zou dus denken dat de makers zich een beetje inhouden, maar nee hoor, gelukkig is Gen V net zo ranzig.
Irma keek trouwens ook nog even naar de film Nowhere op Netflix. Benieuwd wat ze ervan vond? Dan is er maar één optie, luisteren!
Wij Kijken Alles beluister je via jouw favoriete podcastapp.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Terugkijken: Estavana Polman onthult in Vandaag Inside wat handbalsters écht verdienen: ‘Zo!’
10:00Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling
09:31Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO