TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Irma en Jeroen keken allebei naar de WHAM!-docu op Netflix en ze zijn dolenthousiast. Wat een vrolijkheid en enthousiasme en de liedjes van George Michael en Andrew Ridgeley zijn ook nog altijd hartstikke leuk. WHAM! bestond slechts vier jaar maar die werden goed besteed door de heren.
Tino Martin werd een jaar gevolgd tijdens zijn optredens en thuis, maar een erg spannende documentaire heeft dat niet opgeleverd. Het spannende gedeelte moest komen van het (overmatige) drankgebruik dat Tino tijdens optredens wel eens aan de dag legt, maar daar gaat de documentaire verder niet diep op in.
The Horror of Dolores Roach is een nieuwe variant op het bekende verhaal van Sweeney Todd, waarin mensen tot lekkere pasteitjes worden verwerkt. Alleen verdwijnen ze ditmaal in de empanadas. De reeks zou een horrorcomedy moeten zijn, maar veel valt er niet te lachen en eng is het ook al niet. Toch is The Horror of Dolores Roach geen slechte serie.
Natuurlijk verzorgt onze eigen Janine weer een quiz, er zijn nieuwtjes en ook nog kijktips voor volgende week. Mis dit spektakel niet en luister naar de nieuwste aflevering van Wij Kijken Alles.
Wij Kijken Alles beluister je via zo'n beetje alle apps die je maar kunt bedenken, of het nou Spotify, Apple Podcasts, Podimo of Google Podcasts is. Je kunt ons bijna niet missen.
Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:07Ewout Genemans reageert op onrust rondom online komen van Bureau Utrecht
09:50Familie Kraan neemt afscheid van Een Huis Vol Emigreert
08:23De TV van gisteren: Kijkers worden beroerd van de termen 'vriend' en 'broer' in Bureau Utrecht