TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Netflix meet de populariteit van haar programma's tegenwoordig door het bekeken aantal uren. De Bridgerton spin-off staat na 14 dagen op 307 miljoen uur. Op de tiende plek van best bekeken series aller tijden staat op dit moment Inventing Anna met 511 miljoen uur. Maar die meting was na 28 dagen. Queen Charlotte heeft nog ruim de tijd om die serie in te halen.
Als het Queen Charlotte lukt om de top 10 binnen te komen dan sluit het zich aan bij de twee seizoenen van Bridgerton die ook beiden in de top 10 van best bekeken series staan. Dat de spin-off het zo goed doet, is extra knap omdat de serie maar zes afleveringen telt, tegen 8 of 10 afleveringen van de rest. Meer afleveringen zijn tenslotte meer gekeken minuten.
Dankzij de populariteit van Queen Charlotte hebben de twee oude seizoenen van Bridgerton zich wereldwijd trouwens ook weer in de Netflix top 10 van best bekeken series gemeld.
Vanavond op TV: Sander en de kloof, Casa di Beau, Invasie
22:44Kookzender 24Kitchen stopt na 15 jaar op televisie: 'Met pijn in het hart'
16:25Mark Baanders in Buzz: 'Klappen gekregen vanwege geaardheid'
15:25Dit programma vervangt Overtreders op SBS6
14:01Dit stel uit Winter Vol Liefde is alweer één jaar getrouwd