TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Netflix meet de populariteit van haar programma's tegenwoordig door het bekeken aantal uren. De Bridgerton spin-off staat na 14 dagen op 307 miljoen uur. Op de tiende plek van best bekeken series aller tijden staat op dit moment Inventing Anna met 511 miljoen uur. Maar die meting was na 28 dagen. Queen Charlotte heeft nog ruim de tijd om die serie in te halen.
Als het Queen Charlotte lukt om de top 10 binnen te komen dan sluit het zich aan bij de twee seizoenen van Bridgerton die ook beiden in de top 10 van best bekeken series staan. Dat de spin-off het zo goed doet, is extra knap omdat de serie maar zes afleveringen telt, tegen 8 of 10 afleveringen van de rest. Meer afleveringen zijn tenslotte meer gekeken minuten.
Dankzij de populariteit van Queen Charlotte hebben de twee oude seizoenen van Bridgerton zich wereldwijd trouwens ook weer in de Netflix top 10 van best bekeken series gemeld.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'