TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Netflix meet de populariteit van haar programma's tegenwoordig door het bekeken aantal uren. De Bridgerton spin-off staat na 14 dagen op 307 miljoen uur. Op de tiende plek van best bekeken series aller tijden staat op dit moment Inventing Anna met 511 miljoen uur. Maar die meting was na 28 dagen. Queen Charlotte heeft nog ruim de tijd om die serie in te halen.
Als het Queen Charlotte lukt om de top 10 binnen te komen dan sluit het zich aan bij de twee seizoenen van Bridgerton die ook beiden in de top 10 van best bekeken series staan. Dat de spin-off het zo goed doet, is extra knap omdat de serie maar zes afleveringen telt, tegen 8 of 10 afleveringen van de rest. Meer afleveringen zijn tenslotte meer gekeken minuten.
Dankzij de populariteit van Queen Charlotte hebben de twee oude seizoenen van Bridgerton zich wereldwijd trouwens ook weer in de Netflix top 10 van best bekeken series gemeld.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken