TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Netflix meet de populariteit van haar programma's tegenwoordig door het bekeken aantal uren. De Bridgerton spin-off staat na 14 dagen op 307 miljoen uur. Op de tiende plek van best bekeken series aller tijden staat op dit moment Inventing Anna met 511 miljoen uur. Maar die meting was na 28 dagen. Queen Charlotte heeft nog ruim de tijd om die serie in te halen.
Als het Queen Charlotte lukt om de top 10 binnen te komen dan sluit het zich aan bij de twee seizoenen van Bridgerton die ook beiden in de top 10 van best bekeken series staan. Dat de spin-off het zo goed doet, is extra knap omdat de serie maar zes afleveringen telt, tegen 8 of 10 afleveringen van de rest. Meer afleveringen zijn tenslotte meer gekeken minuten.
Dankzij de populariteit van Queen Charlotte hebben de twee oude seizoenen van Bridgerton zich wereldwijd trouwens ook weer in de Netflix top 10 van best bekeken series gemeld.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie