TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In totaal keken mensen 277,9 miljoen uur naar Red Notice. Alleen Bird Box met Sandra Bullock klokte iets meer uren met 282 miljoen uur. Al die kijkers moeten een opluchting zijn voor Netflix omdat de dienst 200 miljoen betaalde voor de film met Ryan Reynolds, Gal Gadot en Dwayne Johnson.
De makers van Red Notice hebben al plannen voor een tweede en derde film met het dure drietal dus we kunnen de komende jaren nog vooruit. Dat Red Notice wereldwijd niet erg beste recensies kreeg -ook niet op deze site-, maakt het publiek dus helemaal niks uit.
Van de film Bird Box is ook een vervolg in de maak. Bovendien zien we Sandra Bullock vanaf 10 december al terug op Netflix met een nieuwe film: The Unforgivable.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen