TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In totaal keken mensen 277,9 miljoen uur naar Red Notice. Alleen Bird Box met Sandra Bullock klokte iets meer uren met 282 miljoen uur. Al die kijkers moeten een opluchting zijn voor Netflix omdat de dienst 200 miljoen betaalde voor de film met Ryan Reynolds, Gal Gadot en Dwayne Johnson.
De makers van Red Notice hebben al plannen voor een tweede en derde film met het dure drietal dus we kunnen de komende jaren nog vooruit. Dat Red Notice wereldwijd niet erg beste recensies kreeg -ook niet op deze site-, maakt het publiek dus helemaal niks uit.
Van de film Bird Box is ook een vervolg in de maak. Bovendien zien we Sandra Bullock vanaf 10 december al terug op Netflix met een nieuwe film: The Unforgivable.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd