TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In totaal keken mensen 277,9 miljoen uur naar Red Notice. Alleen Bird Box met Sandra Bullock klokte iets meer uren met 282 miljoen uur. Al die kijkers moeten een opluchting zijn voor Netflix omdat de dienst 200 miljoen betaalde voor de film met Ryan Reynolds, Gal Gadot en Dwayne Johnson.
De makers van Red Notice hebben al plannen voor een tweede en derde film met het dure drietal dus we kunnen de komende jaren nog vooruit. Dat Red Notice wereldwijd niet erg beste recensies kreeg -ook niet op deze site-, maakt het publiek dus helemaal niks uit.
Van de film Bird Box is ook een vervolg in de maak. Bovendien zien we Sandra Bullock vanaf 10 december al terug op Netflix met een nieuwe film: The Unforgivable.
Vandaag Inside: is botox misschien iets voor Johan Derksen?
13:40Kijk nu naar de trailer van de nieuwe MAX-serie Rust en Vreugd
11:58Waar is Jan Mulder gebleven?
11:18Eric Corton over zijn rol in Flikken Maastricht: 'Ik ben niet de nieuwe Wolfs'
10:58Welk programma vervangt Moordfeest op SBS6?