TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Naast Nicole Kidman zijn onder anderen Cynthia Erivo, Merritt Weaver, Alison Brie en Betty Gilpin te zien in Roar. De afleveringen maken uitstapjes naar verschillende genres, van magisch realisme tot psychologische horror, maar hebben voornamelijk een zwart-komische toon.
De serie is gebaseerd op de korte verhalen uit een boek van Cecelia Ahern. In de bundel Roar: A Story for Every Woman schetst de Ierse schrijfster dertig heel verschillende vrouwen die allemaal op hun eigen manier worstelen met de dingen in hun leven of met zichzelf. Er werden al eerder boeken van Ahern tot film bewerkt, zoals P.S. I Love You. Het boek Where Rainbows End werd verfilmd als Love, Rosie.
Vandaag verscheen de trailer van Roar op YouTube. Alle acht afleveringen van de serie staan op 15 april op Apple TV+. Omdat er nog veel meer verhalen in de bundel zitten, zou het zomaar kunnen dat deze worden uitgewerkt in een volgend seizoen.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker