TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Dit artikel kwam tot stand in samenwerking met Disney+
Jessica Chastain en Andrew Garfield spelen Tammy Faye en Jim Bakker, een stel dat wereldberoemd in de Verenigde Staten werd dankzij hun vrolijke kerkdiensten. Ze kregen een sekte-achtige aanhang en waren in de jaren zeventig zo succesvol dat ze een eigen tv-zender en een christelijke versie van Disneyland begonnen waarmee ze hun zeer luxueuze leventje bekostigden. Het stel had zelfs een hondenhok met airco.
Maar zoals dat gaat met tv-evangelisten, bleek Jim Bakker een hele foute man. Hij verkrachtte zijn secretaresse, verduisterde bakken met geld en had talloze affaires met mannen.
Lees ook: Deze spelers lijken als twee druppels water op hun beroemde personages
Tammy Faye was ook geen muurbloempje, ze smeerde liters mascara en ogenschaduw op haar gezicht en had opvallende getatoeëerde wenkbrauwen. "Je hoeft niet saai te zijn om christelijk te zijn", was een van haar uitspraken. De film over haar leven maakt ze helaas niet meer mee. Tammy Faye overleed in 2007 op 65-jarige leeftijd aan de gevolgen van kanker.
Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest op het plein, Secret duets, Tears of the Sun