TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de oorspronkelijke The Santa Clause, die verschenen in 1994, moet de doorsnee-Amerikaan Scott Calvin de rol van de Kerstman overnemen als deze verongelukt. De kerstcomedy was een enorm succes en kreeg twee vervolgen die misschien minder goed waren, maar de kassa's evengoed deden rinkelen.
Disney blaast de reeks nu nieuw leven in met een tv-serie, die komende kerst op Disney+ moet verschijnen. Inmiddels is Scott Calvin bijna 65 jaar oud en beseft hij dat hij niet eeuwig de Kerstman kan blijven. Hij laat zijn werk versloffen en wil graag met zijn verzin verhuizen van de Noordpool naar de bewoonde wereld. Scott moet dus op zoek naar een opvolger.
In de serie wordt de rol van Scott Calvin opnieuw gespeeld door Tim Allen. Voordat Allen bekend werd als Kerstman brak hij door met de tv-serie Home Improvement. Hij heeft een lange samenwerking met Disney en doet onder andere de stem van Buzz Lightyear in de Toy Story-films. De opnames voor de Santa Clause-serie moeten in maart beginnen.
Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno
16:45Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay