TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Het begin van de film laat goed zien hoe normaal het leven van Yusra en Sara (gespeeld door Nathalie and Manal Issa die ook zussen zijn) is voordat de bommen vallen. Ze dansen in een bar en zwemmen in een zwembad. Totdat het leven in Damascus ondraaglijk wordt en de zussen besluiten samen met hun neef te vluchten naar Duitsland. Net als zoveel vluchtelingen wagen ze de oversteek naar Europa in een rubberbootje.
Het wordt allemaal nog erger wanneer halverwege de motor ermee ophoudt. Ten einde raad besluiten de zussen het bootje dan maar zwemmend voor te trekken. Het helpt daarbij dat de zussen hun hele leven zwemtraining kregen van hun vader en Yusra voor Syrië zelfs meedeed aan het WK Zwemmen met als grote droom naar de Olympische Spelen gaan.
Hoe het afloopt en of Yusra werkelijke de Spelen haalde, kun je zien in The Swimmers waarin de muziek van Sia een grote rol speelt. En pak de zakdoeken er maar bij want het is huilen geblazen.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster