TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Het begin van de film laat goed zien hoe normaal het leven van Yusra en Sara (gespeeld door Nathalie and Manal Issa die ook zussen zijn) is voordat de bommen vallen. Ze dansen in een bar en zwemmen in een zwembad. Totdat het leven in Damascus ondraaglijk wordt en de zussen besluiten samen met hun neef te vluchten naar Duitsland. Net als zoveel vluchtelingen wagen ze de oversteek naar Europa in een rubberbootje.
Het wordt allemaal nog erger wanneer halverwege de motor ermee ophoudt. Ten einde raad besluiten de zussen het bootje dan maar zwemmend voor te trekken. Het helpt daarbij dat de zussen hun hele leven zwemtraining kregen van hun vader en Yusra voor Syrië zelfs meedeed aan het WK Zwemmen met als grote droom naar de Olympische Spelen gaan.
Hoe het afloopt en of Yusra werkelijke de Spelen haalde, kun je zien in The Swimmers waarin de muziek van Sia een grote rol speelt. En pak de zakdoeken er maar bij want het is huilen geblazen.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis