TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de nieuwe Netflix-film News of the world stuit nieuwsverteller Jefferson Kyle Kidd in het wilde westen op een jong meisje dat door Indianen is ontvoerd. Hij wil haar naar haar oom en tante brengen.
Jefferson Kyle Kidd reist in News of the World door het Amerika van 1870 om dorpelingen te vertellen wat er in de wereld gebeurt. Als hij door de Texaanse wildernis rijdt, komt hij een tienjarig meisje tegen. Deze Johanna is als kleuter ontvoerd door Indianen, die haar hebben opgevoed als een van hen.
Haar ouders zijn bij de overval overleden, maar haar oom en tante leven nog. Kidd (Tom Hanks) besluit haar bij haar familie te brengen, maar dat is een lastige klus: de communicatie met haar loopt stroef en overal ligt gevaar op de loer.
De western staat vanaf nu op Netflix.
Partnerbijdrage
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'