TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de nieuwe Netflix-film News of the world stuit nieuwsverteller Jefferson Kyle Kidd in het wilde westen op een jong meisje dat door Indianen is ontvoerd. Hij wil haar naar haar oom en tante brengen.
Jefferson Kyle Kidd reist in News of the World door het Amerika van 1870 om dorpelingen te vertellen wat er in de wereld gebeurt. Als hij door de Texaanse wildernis rijdt, komt hij een tienjarig meisje tegen. Deze Johanna is als kleuter ontvoerd door Indianen, die haar hebben opgevoed als een van hen.
Haar ouders zijn bij de overval overleden, maar haar oom en tante leven nog. Kidd (Tom Hanks) besluit haar bij haar familie te brengen, maar dat is een lastige klus: de communicatie met haar loopt stroef en overal ligt gevaar op de loer.
De western staat vanaf nu op Netflix.
Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer
12:59Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'
12:11Johan Derksen verheugd met Jumbo-vertrek Frank Lammers: 'Irritante man'
10:55Video: Chess houdt het niet droog na agressieve opdracht in De Bondgenoten
10:00De tv-aanraders van Edsilia Rombley: 'Ik hou van documentaires'