TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
de Amerikaanse auteur Anthony Doerr schreef het boek waarop de serie is gebaseerd en hij leverde geen prutswerk af. Integendeel, Doerr kreeg er in 2015 een Pulitzer Prize voor.
Het boek speelt zich af in 1943 en volgt het blinde Franse meisje Marie-Laure LeBlanc en de Duitse weesjongen Werner Pfennig die elkaar tegenkomen in bezet Frankrijk terwijl ze allebei de ellende van de Tweede Wereldoorlog proberen te overleven. De verhalen van Sophie en Werner laten zien dat mensen, ondanks alles wat tegenzit, toch het goede proberen te doen.
De blinde Aria Mia Loberti speelt Marie-Laure. Vrij bijzonder, want Aria Mia acteerde niet eerder en deed zelfs nooit eerder auditie. Mark Ruffalo is de vader van Maire-Laure. Hij is de slotenmaker van het Natuurlijk Historisch Museum van Parijs. Hugh Laurie (House) neemt de rol van Marie-Laure's oom voor zijn rekening.
Voordat All the Light We Cannot See op Netflix staat, duurt nog even. De film moet nog opgenomen worden.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland