TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de series 100 Dagen voor de Klas en 100 Dagen in je Hoofd verbreden Tim den Besten en Nicolaas Veul opnieuw hun horizon. Voor het nieuwe, vijfdelige programma 100 Dagen in de Vergeten Wijk wonen en werken zij in de Haagse wijk Laak. Als stagiairs sociaal werk verdiepen zij zich in de problemen die heersen in deze ‘vergeten wijk’, waaronder eenzaamheid, armoede, woningnood en racisme.
Lees ook: Dit is er momenteel aan de hand met Tim den Besten
Terwijl Den Besten voedselpakketten uitdeelt, biedt Veul tijdens aangrijpende maar hartverwarmende huisbezoeken een luisterend oor aan de bewoners. Zo praat hij met de Colombiaanse Andrea, die samen met haar zoontje dakloos dreigt te worden. De buurtbewoners ontvangen de programmamakers met open armen en vertellen wat een sociaal Nederland voor hen betekent.
100 Dagen in de Vergeten Wijk is vanaf 29 november iedere woensdag vanaf 21:10 uur te zien bij VPRO op NPO3.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'