TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maaike vertelde dat leveranciers een helpende hand hebben uitgestoken naar de onderneemster. Maaike's zaak heeft gratis nieuwe kassasystemen gekregen en aan de buitenkant van de zaak waren de dichtgetimmerde ramen behangen met tekeningen van kinderen uit de buurt.
Ook de doneeractie van GeenStijl bleek enorm succesvol. De actie leverde volgens Maaike al meer dan 119.000 euro op. "Het geld wat wij niet nodig hebben voor de opbouw van de winkel, gaan wij in overleg met GeenStijl schenken aan andere ondernemers in Den Bosch die gedupeerd zijn en die net dat ene vinkje op hun polis niet hadden staan, waardoor zij geen steun krijgen", aldus Maaike live in de uitzending.
Benieuwd naar het fragment? Bekijk het hieronder.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip