TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maaike vertelde dat leveranciers een helpende hand hebben uitgestoken naar de onderneemster. Maaike's zaak heeft gratis nieuwe kassasystemen gekregen en aan de buitenkant van de zaak waren de dichtgetimmerde ramen behangen met tekeningen van kinderen uit de buurt.
Ook de doneeractie van GeenStijl bleek enorm succesvol. De actie leverde volgens Maaike al meer dan 119.000 euro op. "Het geld wat wij niet nodig hebben voor de opbouw van de winkel, gaan wij in overleg met GeenStijl schenken aan andere ondernemers in Den Bosch die gedupeerd zijn en die net dat ene vinkje op hun polis niet hadden staan, waardoor zij geen steun krijgen", aldus Maaike live in de uitzending.
Benieuwd naar het fragment? Bekijk het hieronder.
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is