TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Witte Donderdag beleefde The Passion in Terneuzen zijn vijftiende editie. Sinds 2011 hebben meer dan honderd bekende Nederlanders - zangers, acteurs, musicalsterren en presentatoren - een bijdrage geleverd aan het evenement over het lijden en sterven van Jezus Christus.
Sinds de eerste editie in Gouda is het live uitgezonden spektakel uitgegroeid tot een van de best bekeken NPO-programma’s. In 15 jaar The Passion blikken onder anderen Jan Dulles, Do, Simone Kleinsma, Jeroen van Koningsbrugge en Edsilia Rombley terug op eerdere edities.
Ze vertellen hoe het was om in de huid te kruipen van Jezus, Maria of een ander hoofdpersonage en delen hun beste herinneringen en ervaringen. Daarnaast komen muzikale hoogtepunten uit de afgelopen vijftien jaar voorbij.
15 Jaar the Passion is op maandag 21 april 2025 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen