TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Witte Donderdag beleefde The Passion in Terneuzen zijn vijftiende editie. Sinds 2011 hebben meer dan honderd bekende Nederlanders - zangers, acteurs, musicalsterren en presentatoren - een bijdrage geleverd aan het evenement over het lijden en sterven van Jezus Christus.
Sinds de eerste editie in Gouda is het live uitgezonden spektakel uitgegroeid tot een van de best bekeken NPO-programma’s. In 15 jaar The Passion blikken onder anderen Jan Dulles, Do, Simone Kleinsma, Jeroen van Koningsbrugge en Edsilia Rombley terug op eerdere edities.
Ze vertellen hoe het was om in de huid te kruipen van Jezus, Maria of een ander hoofdpersonage en delen hun beste herinneringen en ervaringen. Daarnaast komen muzikale hoogtepunten uit de afgelopen vijftien jaar voorbij.
15 Jaar the Passion is op maandag 21 april 2025 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'