TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanwege het 750-jarig bestaan van de stad, werd de Amsterdamse ring A10 eind juni een dag afgesloten voor verkeer. Een gouden kans voor de makers van Muziekfeest op het Plein. Onder de matrixborden bij de afslag Westpoort trad een groot aantal Nederlandse artiesten op.
Naast 3JS, René Froger, Donnie, Frans Duijts, Robert van Hemert en Yves Berendse trad ook Mick Harren op. Onder begeleiding van een accordeonist zong hij het Johnny Jordaan-nummer In Amsterdam. Een Amsterdamse artiest die een ode brengt aan hét grote icoon van het Amsterdamse lied, en dat in Amsterdam; kan het toepasselijker?
Harren komt uit de Jordaan, deed in 1992 mee aan De Soundmixshow met een Tom Jones-imitatie en scoorde in 2007 een hit met een Nederlandstalige remake van Sweet Caroline.
Deze aflevering van 20 Jaar Muziekfeest op het Plein is op vrijdag 29 augustus 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland