TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat in 1997 in Maastricht begon als een enkele avond, is in 25 jaar tijd uitgegroeid tot een jaarlijks vierdaags festival rondom de Nederlandse dans in al zijn vormen: van moderne dans en ballet tot urban. Voor 25 jaar Nederlandse Dansdagen hebben Jan Kooijman en breakdancer Redouan Ait Chitt - artiestennaam Redo - de mooiste choreografieën en balletten geselecteerd uit 25 jaar festivalarchief.
Redo werd geboren met meerdere lichamelijke beperkingen. Hij heeft een kortere rechterarm zonder ellebooggewricht, mist een aantal vingers én zijn linkerheup en zijn rechterbeen is korter dan het zijn linker. Daar heeft hij zich nooit door tegen laten houden. Sinds 2020 maakt hij tijdens het festival filmpjes om het publiek een kijkje achter de schermen te geven.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'