TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ed Stoop was ruim twintig jaar lang het boegbeeld van Vis TV. In 2017 nam hij echter afscheid van het geliefde hengelsportprogramma. Gelukkig hoefden de fans ook weer niet al te lang te wachten op zijn rentree.
In 2020 keerde Stoop nog eenmaal terug als presentator van Vis tv. Toen vierde het vismagazine namelijk zijn 25e verjaardag. Stoop ontmoet onder meer Jan van Schendel, bondscoach van de Nederlandse witvisteams. Op steenworpafstand van de Rotterdamse Erasmusbrug gooien de visfanaten hun hengel uit.
“De opnames voor deze jubileumuitzendingen voelden als vanouds en deden veel van mijn herinneringen herleven”, vertelde Stoop in het hengelsportmagazine Beet. Voor de vele visliefhebbers zendt RTL 7 het jubileumseizoen van Vis tv nog eenmaal uit.
De TV van gisteren: Bijna 700.000 kijkers zien Sandra ‘nee’ zeggen in Married at First Sight
22:03Veel kritiek, maar óók begrip voor Sandra onder RTL 4-kijkers van MAFS: 'Groot gelijk'
15:08Na Beau is ook Humberto boos op Renze
14:18Verrassing! Sterren op het Doek gaat toch door
11:50Deze deelnemers zie je terug in de halve finale van The Voice of Holland