TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Amsterdam 1983, De Platoschool werd opgericht door ouders die verlangden naar spirituele eenheid. Ze wilden dat doorgeven aan hun kinderen, zodat die zouden opgroeien tot bijzondere mensen met een hoger bewustzijn. Zo ook de ouders van Yara Hannema, documentairemaker van deze 2Doc.
Hannema's ouders leerden elkaar kennen in een meditatiecentrum in de newagetijd. Ook zij wilden het beste voor hun kinderen. En zo kwam Hannema niet op de openbare school om de hoek, maar op de 22 kilometer verder gelegen Platoschool.
Dertien jaar na de oprichting komt de school in opspraak. Leerkrachten worden aangeklaagd voor mishandeling van leerlingen. De jeugd- en zedenpolitie doet onderzoek. In 2002 moet de school sluiten. Hannema wil weten wat er misging met de idealen.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels