TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Liefde voor de natuur begint met goed kijken”, aldus Jacques Rovers, die zich al 35 jaar bezighoudt met het beschermen van wilde planten. Als kind vond zijn dochter Sanne dat bloedirritant: op vakantie moesten ze tijdens een wandeling bij elk plantje stoppen om het te bestuderen. Nu is ze volwassen, werkt ze als filmmaker en maakt ze zich zorgen over het milieu.
En ze wil naar de natuur leren kijken zoals haar vader dat doet. Daarom gaat ze in 2Doc: Groenkijkers met hem op pad, het weiland in. Daarnaast volgt ze in de documentaire nog een aantal mensen die de natuur tot op de vierkante meter bestuderen en beschermen. Zo wil Rovers meer natuurliefhebbers aanzetten tot een beetje activisme. Dat doet ze ook op de website www.groenkijkers.nl en met een podcast.
De 2Doc: Groenkijkers is op donderdag 18 april vanaf 22:19 uur te zien bij NTR op NPO2.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
11:46Ewout Genemans onthult startdatum van nieuw seizoen Ewout: