TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als homoseksuele docent op een roc werd Peter van Maaren uitgescholden en bedreigd. Hij liet zich er niet door intimideren, maar ging steeds het gesprek aan. Van Maaren komt uit een katholiek nest, maar gelooft in een algemene god en maakte een paar jaar geleden de overstap naar de islam.
Tegenwoordig geeft hij workshops over seksuele en religieuze diversiteit op basis- en middelbare scholen. Als hij in de klas vertelt over zijn eigen leven roept dat soms heftige reacties op, want het zijn onderwerpen die sommige leerlingen als taboe zien.
In haar documentaire Ik Zeg Je Eerlijk toont Eva Nijsten (Sinterklaas bestaat) hoe Van Maaren zonder te oordelen gevoelige onderwerpen bespreekbaar maakt. Met veel humor zorgt hij voor een veilige, open discussie.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari