TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Als homoseksuele docent op een roc werd Peter van Maaren uitgescholden en bedreigd. Hij liet zich er niet door intimideren, maar ging steeds het gesprek aan. Van Maaren komt uit een katholiek nest, maar gelooft in een algemene god en maakte een paar jaar geleden de overstap naar de islam.
Tegenwoordig geeft hij workshops over seksuele en religieuze diversiteit op basis- en middelbare scholen. Als hij in de klas vertelt over zijn eigen leven roept dat soms heftige reacties op, want het zijn onderwerpen die sommige leerlingen als taboe zien.
In haar documentaire Ik Zeg Je Eerlijk toont Eva Nijsten (Sinterklaas bestaat) hoe Van Maaren zonder te oordelen gevoelige onderwerpen bespreekbaar maakt. Met veel humor zorgt hij voor een veilige, open discussie.
Partnerbijdrage
HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman
10:52Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden