TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als homoseksuele docent op een roc werd Peter van Maaren uitgescholden en bedreigd. Hij liet zich er niet door intimideren, maar ging steeds het gesprek aan. Van Maaren komt uit een katholiek nest, maar gelooft in een algemene god en maakte een paar jaar geleden de overstap naar de islam.
Tegenwoordig geeft hij workshops over seksuele en religieuze diversiteit op basis- en middelbare scholen. Als hij in de klas vertelt over zijn eigen leven roept dat soms heftige reacties op, want het zijn onderwerpen die sommige leerlingen als taboe zien.
In haar documentaire Ik Zeg Je Eerlijk toont Eva Nijsten (Sinterklaas bestaat) hoe Van Maaren zonder te oordelen gevoelige onderwerpen bespreekbaar maakt. Met veel humor zorgt hij voor een veilige, open discussie.
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom