TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als homoseksuele docent op een roc werd Peter van Maaren uitgescholden en bedreigd. Hij liet zich er niet door intimideren, maar ging steeds het gesprek aan. Van Maaren komt uit een katholiek nest, maar gelooft in een algemene god en maakte een paar jaar geleden de overstap naar de islam.
Tegenwoordig geeft hij workshops over seksuele en religieuze diversiteit op basis- en middelbare scholen. Als hij in de klas vertelt over zijn eigen leven roept dat soms heftige reacties op, want het zijn onderwerpen die sommige leerlingen als taboe zien.
In haar documentaire Ik Zeg Je Eerlijk toont Eva Nijsten (Sinterklaas bestaat) hoe Van Maaren zonder te oordelen gevoelige onderwerpen bespreekbaar maakt. Met veel humor zorgt hij voor een veilige, open discussie.
Dit heftige gerucht gaat nu al rond over De Bondgenoten
08:35De TV van gisteren: Salar gaat flink over de tong bij kijkers van De Bondgenoten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, 2 Guns
19:15Reinout Oerlemans ontvangt Media Oeuvre Award: ''Arnie' heeft het ver geschopt'
16:14De startdatum van het nieuwe seizoen van De Beste Zangers is bekend!