TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Als homoseksuele docent op een roc werd Peter van Maaren uitgescholden en bedreigd. Hij liet zich er niet door intimideren, maar ging steeds het gesprek aan. Van Maaren komt uit een katholiek nest, maar gelooft in een algemene god en maakte een paar jaar geleden de overstap naar de islam.
Tegenwoordig geeft hij workshops over seksuele en religieuze diversiteit op basis- en middelbare scholen. Als hij in de klas vertelt over zijn eigen leven roept dat soms heftige reacties op, want het zijn onderwerpen die sommige leerlingen als taboe zien.
In haar documentaire Ik Zeg Je Eerlijk toont Eva Nijsten (Sinterklaas bestaat) hoe Van Maaren zonder te oordelen gevoelige onderwerpen bespreekbaar maakt. Met veel humor zorgt hij voor een veilige, open discussie.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025