TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee minuten en 48 seconden. Meer hadden vier Roemeens vrienden niet nodig om een serie peperdure schilderijen te stelen uit de Kunsthal in Rotterdam. Dat klinkt uiterst professioneel, maar na het zien van de onderhoudende documentaire Kunstroof weet je wel beter.
De Roemenen tikten in 2012 simpelweg ‘museum’ in op Google om te zien waar er wat te halen viel. De beveiliging van de Kunsthal was zo minimaal dat de schilderijen erom vroegen gestolen te worden, zei een van de daders naderhand. Ze stopten een Picasso en een Monet zonder scrupules in een plastic tasje. Juist dit soort details geven de deels nagespeelde documentaire extra schwung. Grote vraag is wat er uiteindelijk met de schilderijen gebeurt. Worden deze werken ooit nog teruggevonden?
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'