TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee minuten en 48 seconden. Meer hadden vier Roemeens vrienden niet nodig om een serie peperdure schilderijen te stelen uit de Kunsthal in Rotterdam. Dat klinkt uiterst professioneel, maar na het zien van de onderhoudende documentaire Kunstroof weet je wel beter.
De Roemenen tikten in 2012 simpelweg ‘museum’ in op Google om te zien waar er wat te halen viel. De beveiliging van de Kunsthal was zo minimaal dat de schilderijen erom vroegen gestolen te worden, zei een van de daders naderhand. Ze stopten een Picasso en een Monet zonder scrupules in een plastic tasje. Juist dit soort details geven de deels nagespeelde documentaire extra schwung. Grote vraag is wat er uiteindelijk met de schilderijen gebeurt. Worden deze werken ooit nog teruggevonden?
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag