TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee minuten en 48 seconden. Meer hadden vier Roemeens vrienden niet nodig om een serie peperdure schilderijen te stelen uit de Kunsthal in Rotterdam. Dat klinkt uiterst professioneel, maar na het zien van de onderhoudende documentaire Kunstroof weet je wel beter.
De Roemenen tikten in 2012 simpelweg ‘museum’ in op Google om te zien waar er wat te halen viel. De beveiliging van de Kunsthal was zo minimaal dat de schilderijen erom vroegen gestolen te worden, zei een van de daders naderhand. Ze stopten een Picasso en een Monet zonder scrupules in een plastic tasje. Juist dit soort details geven de deels nagespeelde documentaire extra schwung. Grote vraag is wat er uiteindelijk met de schilderijen gebeurt. Worden deze werken ooit nog teruggevonden?
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden