TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee minuten en 48 seconden. Meer hadden vier Roemeens vrienden niet nodig om een serie peperdure schilderijen te stelen uit de Kunsthal in Rotterdam. Dat klinkt uiterst professioneel, maar na het zien van de onderhoudende documentaire Kunstroof weet je wel beter.
De Roemenen tikten in 2012 simpelweg ‘museum’ in op Google om te zien waar er wat te halen viel. De beveiliging van de Kunsthal was zo minimaal dat de schilderijen erom vroegen gestolen te worden, zei een van de daders naderhand. Ze stopten een Picasso en een Monet zonder scrupules in een plastic tasje. Juist dit soort details geven de deels nagespeelde documentaire extra schwung. Grote vraag is wat er uiteindelijk met de schilderijen gebeurt. Worden deze werken ooit nog teruggevonden?
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen