TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee minuten en 48 seconden. Meer hadden vier Roemeens vrienden niet nodig om een serie peperdure schilderijen te stelen uit de Kunsthal in Rotterdam. Dat klinkt uiterst professioneel, maar na het zien van de onderhoudende documentaire Kunstroof weet je wel beter.
De Roemenen tikten in 2012 simpelweg ‘museum’ in op Google om te zien waar er wat te halen viel. De beveiliging van de Kunsthal was zo minimaal dat de schilderijen erom vroegen gestolen te worden, zei een van de daders naderhand. Ze stopten een Picasso en een Monet zonder scrupules in een plastic tasje. Juist dit soort details geven de deels nagespeelde documentaire extra schwung. Grote vraag is wat er uiteindelijk met de schilderijen gebeurt. Worden deze werken ooit nog teruggevonden?
Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond
09:15In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op
08:32De TV van gisteren: Kopen Zonder Kijken-kijkers gaan vooral stuk om één ding