TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Al is er daar maar één persoon met wie je vrienden kunt worden, dan is dat al geweldig", vindt de moeder van Fano. Haar zoon voelt zich zijn hele leven al anders dan andere kinderen en heeft een moeilijke jeugd gehad, met veel pesterij en zonder veel vrienden. Daar moet het Queerkamp verandering in brengen.
Fano en tientallen andere jongeren vanuit het hele land komen hiervoor samen op een kampeerboerderij. Allemaal worstelen ze met hun identiteit, of hebben dat gedaan. Vrienden hadden ze vaak niet, maar daar zou op de boerderij verandering in kunnen komen. Want hier, onder gelijkgestemden, kunnen ze eindelijk zichzelf zijn.
Documentairemakers Lucas van der Rhee en Chris Westendorp volgen de jongeren van aankomst op het kamp tot het afscheid een week later.
2Doc: Queerkamp is op donderdag 1 augustus 2024 om 22:10 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Anouk en Diederik uit De Bondgenoten zetten punt achter relatie
10:38Op deze datum is B&B Vol Liefde: De Aftrap te zien
09:59Nederland doet tóch niet mee aan het Eurovisie Songfestival
09:52Herman van der Zandt presenteert nieuw wandelprogramma voor KRO-NCRV
07:54Stars on Stage krijgt Oudejaarsspecial