TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Al is er daar maar één persoon met wie je vrienden kunt worden, dan is dat al geweldig", vindt de moeder van Fano. Haar zoon voelt zich zijn hele leven al anders dan andere kinderen en heeft een moeilijke jeugd gehad, met veel pesterij en zonder veel vrienden. Daar moet het Queerkamp verandering in brengen.
Fano en tientallen andere jongeren vanuit het hele land komen hiervoor samen op een kampeerboerderij. Allemaal worstelen ze met hun identiteit, of hebben dat gedaan. Vrienden hadden ze vaak niet, maar daar zou op de boerderij verandering in kunnen komen. Want hier, onder gelijkgestemden, kunnen ze eindelijk zichzelf zijn.
Documentairemakers Lucas van der Rhee en Chris Westendorp volgen de jongeren van aankomst op het kamp tot het afscheid een week later.
2Doc: Queerkamp is op donderdag 1 augustus 2024 om 22:10 uur te zien op NPO 2.
Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'