TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Al is er daar maar één persoon met wie je vrienden kunt worden, dan is dat al geweldig", vindt de moeder van Fano. Haar zoon voelt zich zijn hele leven al anders dan andere kinderen en heeft een moeilijke jeugd gehad, met veel pesterij en zonder veel vrienden. Daar moet het Queerkamp verandering in brengen.
Fano en tientallen andere jongeren vanuit het hele land komen hiervoor samen op een kampeerboerderij. Allemaal worstelen ze met hun identiteit, of hebben dat gedaan. Vrienden hadden ze vaak niet, maar daar zou op de boerderij verandering in kunnen komen. Want hier, onder gelijkgestemden, kunnen ze eindelijk zichzelf zijn.
Documentairemakers Lucas van der Rhee en Chris Westendorp volgen de jongeren van aankomst op het kamp tot het afscheid een week later.
2Doc: Queerkamp is op donderdag 1 augustus 2024 om 22:10 uur te zien op NPO 2.
Oos Kesbeke heeft grootse plannen en wil een eigen Pickle Festival in Nederland
12:10Blijft Fred uit B&B Vol Liefde in Nederland door nieuwe vriendin? 'Wil nu niet terug'
10:49Hereniging Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde in Spanje voor iedereen te volgen
10:00Camiel Kesbeke droomt van deelname aan deze tv-programma's
09:57Eline: 'Ik deed niet mee aan B&B Vol Liefde omdat ik een kind wil'