TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Jong en gezond waren filmmakers en geliefden Carmen Cobos en Kees Rijninks toen ze elkaar in 1992 ontmoetten. Die tijd is voorbij: Rijninks kreeg in 2014 de diagnose Parkinson, waarna hun wereld instortte. In de documentaire Samen, die ze daar eerder over maakten, zei Cobos: “Mijn hart breekt nu ik hem achteruit zie gaan.” Hierin spraken ze ook met andere parkinson-patiënten en hun partners.
Nu is er 2Doc: Samen Alleen, uitgezonden op Wereld Parkinson Dag. De filmmakers laten zien hoe hun eigen situatie steeds uitzichtlozer wordt. Al tien jaar doen ze mee aan onderzoeken naar een medicijn en houden ze hoop. Maar het gaat niet goed en dat heeft zijn weerslag op hun relatie. Ondanks dat het hechte paar elkaar niet wil verliezen, komt euthanasie ter sprake.
De 2Doc: Samen Alleen is op donderdag 11 april vanaf 22:20 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025