TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jong en gezond waren filmmakers en geliefden Carmen Cobos en Kees Rijninks toen ze elkaar in 1992 ontmoetten. Die tijd is voorbij: Rijninks kreeg in 2014 de diagnose Parkinson, waarna hun wereld instortte. In de documentaire Samen, die ze daar eerder over maakten, zei Cobos: “Mijn hart breekt nu ik hem achteruit zie gaan.” Hierin spraken ze ook met andere parkinson-patiënten en hun partners.
Nu is er 2Doc: Samen Alleen, uitgezonden op Wereld Parkinson Dag. De filmmakers laten zien hoe hun eigen situatie steeds uitzichtlozer wordt. Al tien jaar doen ze mee aan onderzoeken naar een medicijn en houden ze hoop. Maar het gaat niet goed en dat heeft zijn weerslag op hun relatie. Ondanks dat het hechte paar elkaar niet wil verliezen, komt euthanasie ter sprake.
De 2Doc: Samen Alleen is op donderdag 11 april vanaf 22:20 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: De non en de wegwerpkinderen, Payback: Hoe ver zou jij gaan?, Red Heat
21:13Jeangu Macrooy over Songfestival-boycot AVROTROS: 'Heel sterk, maar niet leuk' (video)
18:50Het is tijd voor de eerste tussenstand van de Gouden Televizier-Ring 2026