TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Telstar: een voetbalclub uit IJmuiden met een hoge gunfactor. Doorgaans spelend in de kelder van de Keuken Kampioen Divisie, met af en toe een uitschieter.
In 2Doc: Tussen Vis en Staal volgen de makers deze sympathieke club tijdens de coronacrisis. Net zoals veel andere voetbalclubs doet Telstar er in de moeilijke periode alles aan om het hoofd boven water te houden. De documentairemakers komen in het lege stadion - waar normaal ruim drieduizend supporters in kunnen - maar ook bij fans thuis. Het wordt snel duidelijk dat Telstar een belangrijke rol heeft in de IJmuidense gemeenschap.
Uiteraard spreken ze ook met de flamboyante algemeen directeur Pieter de Waard en de inmiddels vertrokken trainer Andries Jonker, die moet werken met beperkte middelen. (HH)
Video: deze B&B Vol Liefde-deelneemster gaat trouwen
13:37Echte Jongens op Safari vrolijkt de zomer op: nieuwe realityshow begint volgende maand
13:03Tooske in Shownieuws: 'Dat matcha-drankje van Alexia is niet te hachelen'
11:37Video: Raymond Mens verschijnt in een rode zwembroek in De Oranjezomer
11:12De Augurkenkoning verhuist naar RTL4