TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Circusfestival van Monte Carlo werd vijftig jaar geleden opgericht door Prins Rainier III van Monaco. Sindsdien is het festival uitgegroeid tot een hoogtepunt voor de circuskunst, waar artiesten hun talenten tonen en met prestigieuze prijzen naar huis gaan. De 46e editie biedt dan ook weer een bijzonder programma met indrukwekkende circusacts uit de hele wereld.
De tweelingbroers Charles en Alexandre Gruss wonnen een gouden clown voor hun jongleursact te paard. Zij komen uit een bekende circusfamilie en staan bekend als echte vernieuwers.
Opa Alexis is een grote inspiratie voor het succesvolle duo. "Hij leerde ons alles wat we moeten weten. Hij heeft een grote carrière in het circus gehad en heeft die nog steeds", vertelde Charles in een interview met Circusweb.
46e Circusfestival van Monte Carlo is op woensdag 25 december 2024 om 17:10 uur te zien op NPO 1.
Van talkshowtafel naar gereedschapskist: Wilfred Genee gaat zelf klussen op tv
17:00Komende maand in GTST: April brengt bruiloften, chantage en dreigementen
15:56Bijzondere twist in De Bondgenoten: 'In 2,5 jaar nog nooit gebeurd'
14:06'Dit kost The Passion 2026'
13:22Monique Hansler is in feeststemming en wel hierom