TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Circusfestival van Monte Carlo werd vijftig jaar geleden opgericht door Prins Rainier III van Monaco. Sindsdien is het festival uitgegroeid tot een hoogtepunt voor de circuskunst, waar artiesten hun talenten tonen en met prestigieuze prijzen naar huis gaan. De 46e editie biedt dan ook weer een bijzonder programma met indrukwekkende circusacts uit de hele wereld.
De tweelingbroers Charles en Alexandre Gruss wonnen een gouden clown voor hun jongleursact te paard. Zij komen uit een bekende circusfamilie en staan bekend als echte vernieuwers.
Opa Alexis is een grote inspiratie voor het succesvolle duo. "Hij leerde ons alles wat we moeten weten. Hij heeft een grote carrière in het circus gehad en heeft die nog steeds", vertelde Charles in een interview met Circusweb.
46e Circusfestival van Monte Carlo is op woensdag 25 december 2024 om 17:10 uur te zien op NPO 1.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje