TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Circusfestival van Monte Carlo werd vijftig jaar geleden opgericht door Prins Rainier III van Monaco. Sindsdien is het festival uitgegroeid tot een hoogtepunt voor de circuskunst, waar artiesten hun talenten tonen en met prestigieuze prijzen naar huis gaan. De 46e editie biedt dan ook weer een bijzonder programma met indrukwekkende circusacts uit de hele wereld.
De tweelingbroers Charles en Alexandre Gruss wonnen een gouden clown voor hun jongleursact te paard. Zij komen uit een bekende circusfamilie en staan bekend als echte vernieuwers.
Opa Alexis is een grote inspiratie voor het succesvolle duo. "Hij leerde ons alles wat we moeten weten. Hij heeft een grote carrière in het circus gehad en heeft die nog steeds", vertelde Charles in een interview met Circusweb.
46e Circusfestival van Monte Carlo is op woensdag 25 december 2024 om 17:10 uur te zien op NPO 1.
Eindelijk antwoord: zo loopt het dus af met Wolfs in Flikken Maastricht
14:57Freddy vindt alsnog de liefde na Winter Vol Liefde: 'Bij de reünieopnames ontmoet'
13:52Ernst Daniël Smid over diepste dal na dood Roos: 'Elke rit belde ik haar'
12:52Jim Bakkum wil Geef Nooit Op terugbrengen: 'Inbox ontploft met nostalgische reacties'
12:05Vandaag Inside wil veto over Lucky TV: 'Bepalen of ze leuk genoeg zijn om uit te zenden'