TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Circusfestival van Monte Carlo werd vijftig jaar geleden opgericht door Prins Rainier III van Monaco. Sindsdien is het festival uitgegroeid tot een hoogtepunt voor de circuskunst, waar artiesten hun talenten tonen en met prestigieuze prijzen naar huis gaan. De 46e editie biedt dan ook weer een bijzonder programma met indrukwekkende circusacts uit de hele wereld.
De tweelingbroers Charles en Alexandre Gruss wonnen een gouden clown voor hun jongleursact te paard. Zij komen uit een bekende circusfamilie en staan bekend als echte vernieuwers.
Opa Alexis is een grote inspiratie voor het succesvolle duo. "Hij leerde ons alles wat we moeten weten. Hij heeft een grote carrière in het circus gehad en heeft die nog steeds", vertelde Charles in een interview met Circusweb.
46e Circusfestival van Monte Carlo is op woensdag 25 december 2024 om 17:10 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight