TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jeugdvrienden Paul de Munnik en Thomas Acda besloten in 2015, na bijna twintig succesvolle jaren, een punt te zetten achter hun samenwerking. Hoe weloverwogen de beslissing ook was, deed dat toch pijn. Soloalbums en theatervoorstellingen volgden, maar langzaam maar zeker groeiden de twee toch weer naar elkaar toe.
Eerst kwam er in 2021 een samenwerking met Maan en Typhoon, eind 2022 volgde de aankondiging van een reünieconcert, in de Ziggo Dome. Het werden er uiteindelijk zelfs zes. En daarna? "Alles ligt open", vertelt De Munnik aan Volkskrant Magazine. "Er zijn nog geen concrete plannen voor na de Ziggo. We zien wel, en dat is fijn."
In het slot van Acda en De Munnik: Woorden van een Ander is te zien hoe de mannen vooruitkijken op deze concertreeks. Niets van missen? Kijk dan op vrijdag 8 december vanaf 21:24 uur naar BNNVARA op NPO3.
Opvallend moment in Married at First Sight: Joyce scheert de rug van Nick
13:16Lachen: Jan Smit verkleedt zich als dino en verrast leerlingen tijdens examenstunt
13:13Kim Kötter afgemaakt in Vandaag Inside: 'Misselijkmakend'
12:22Krijgt Urk! een vijftiende seizoen?
10:30Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Haantjes te zien