TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jeugdvrienden Paul de Munnik en Thomas Acda besloten in 2015, na bijna twintig succesvolle jaren, een punt te zetten achter hun samenwerking. Hoe weloverwogen de beslissing ook was, deed dat toch pijn. Soloalbums en theatervoorstellingen volgden, maar langzaam maar zeker groeiden de twee toch weer naar elkaar toe.
Eerst kwam er in 2021 een samenwerking met Maan en Typhoon, eind 2022 volgde de aankondiging van een reünieconcert, in de Ziggo Dome. Het werden er uiteindelijk zelfs zes. En daarna? "Alles ligt open", vertelt De Munnik aan Volkskrant Magazine. "Er zijn nog geen concrete plannen voor na de Ziggo. We zien wel, en dat is fijn."
In het slot van Acda en De Munnik: Woorden van een Ander is te zien hoe de mannen vooruitkijken op deze concertreeks. Niets van missen? Kijk dan op vrijdag 8 december vanaf 21:24 uur naar BNNVARA op NPO3.
Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato