TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jeugdvrienden Paul de Munnik en Thomas Acda besloten in 2015, na bijna twintig succesvolle jaren, een punt te zetten achter hun samenwerking. Hoe weloverwogen de beslissing ook was, deed dat toch pijn. Soloalbums en theatervoorstellingen volgden, maar langzaam maar zeker groeiden de twee toch weer naar elkaar toe.
Eerst kwam er in 2021 een samenwerking met Maan en Typhoon, eind 2022 volgde de aankondiging van een reünieconcert, in de Ziggo Dome. Het werden er uiteindelijk zelfs zes. En daarna? "Alles ligt open", vertelt De Munnik aan Volkskrant Magazine. "Er zijn nog geen concrete plannen voor na de Ziggo. We zien wel, en dat is fijn."
In het slot van Acda en De Munnik: Woorden van een Ander is te zien hoe de mannen vooruitkijken op deze concertreeks. Niets van missen? Kijk dan op vrijdag 8 december vanaf 21:24 uur naar BNNVARA op NPO3.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'