TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jeugdvrienden Paul de Munnik en Thomas Acda besloten in 2015, na bijna twintig succesvolle jaren, een punt te zetten achter hun samenwerking. Hoe weloverwogen de beslissing ook was, deed dat toch pijn. Soloalbums en theatervoorstellingen volgden, maar langzaam maar zeker groeiden de twee toch weer naar elkaar toe.
Eerst kwam er in 2021 een samenwerking met Maan en Typhoon, eind 2022 volgde de aankondiging van een reünieconcert, in de Ziggo Dome. Het werden er uiteindelijk zelfs zes. En daarna? "Alles ligt open", vertelt De Munnik aan Volkskrant Magazine. "Er zijn nog geen concrete plannen voor na de Ziggo. We zien wel, en dat is fijn."
In het slot van Acda en De Munnik: Woorden van een Ander is te zien hoe de mannen vooruitkijken op deze concertreeks. Niets van missen? Kijk dan op vrijdag 8 december vanaf 21:24 uur naar BNNVARA op NPO3.
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier