TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de grootste vliegramp ooit met één toestel en de op een na grootste vliegramp aller tijden (na de ramp van Tenerife) als alleen de slachtoffers aan boord worden geteld: de binnenlandse lijnvlucht van Japan Airlines van Tokio naar Osaka, JAL123.
Op 12 augustus 1985 krijgt de Boeing 747 kort na het opstijgen te maken met een dubbele explosie. De piloten proberen het toestel in de lucht te houden, maar het botst op de berg Takamagahara. 520 mensen komen hierbij om het leven.
In de start van het nieuwe seizoen Air Crash Investigation komt het onderzoek naar de oorzaak van het ongeluk aan de orde en een reconstructie van de gebeurtenis. Zo zaten er 32 minuten tussen de eerste explosie en het neerstorten. Het gaf de passagiers de kans om een briefje aan hun geliefden te schrijven.
Stars on Stage krijgt Oudejaarsspecial
07:53De TV van gisteren: Kijkers genieten van seizoensstart Hunted
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 november 2026
06:47Vanavond op TV: Dropout resort, Scheveningen: Dag & nacht, Unbreakable
21:02Coen en Hélène zijn nu al de smaakmakers van nieuw seizoen Hunted: 'Wat een legendes'