TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de grootste vliegramp ooit met één toestel en de op een na grootste vliegramp aller tijden (na de ramp van Tenerife) als alleen de slachtoffers aan boord worden geteld: de binnenlandse lijnvlucht van Japan Airlines van Tokio naar Osaka, JAL123.
Op 12 augustus 1985 krijgt de Boeing 747 kort na het opstijgen te maken met een dubbele explosie. De piloten proberen het toestel in de lucht te houden, maar het botst op de berg Takamagahara. 520 mensen komen hierbij om het leven.
In de start van het nieuwe seizoen Air Crash Investigation komt het onderzoek naar de oorzaak van het ongeluk aan de orde en een reconstructie van de gebeurtenis. Zo zaten er 32 minuten tussen de eerste explosie en het neerstorten. Het gaf de passagiers de kans om een briefje aan hun geliefden te schrijven.
Vanavond op TV: Sander en de kloof, Vera, Killer Elite
21:56Uniek in De Bondgenoten: Ruzie om Ricardo aan de poort
20:07Dave Roelvink en Marijn Kuipers verbreken verloving en beëindigen relatie
19:20Dit zijn de drie genomineerden voor de Televizier-Ring Acteur 2026
19:14Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Talent 2026