TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de grootste vliegramp ooit met één toestel en de op een na grootste vliegramp aller tijden (na de ramp van Tenerife) als alleen de slachtoffers aan boord worden geteld: de binnenlandse lijnvlucht van Japan Airlines van Tokio naar Osaka, JAL123.
Op 12 augustus 1985 krijgt de Boeing 747 kort na het opstijgen te maken met een dubbele explosie. De piloten proberen het toestel in de lucht te houden, maar het botst op de berg Takamagahara. 520 mensen komen hierbij om het leven.
In de start van het nieuwe seizoen Air Crash Investigation komt het onderzoek naar de oorzaak van het ongeluk aan de orde en een reconstructie van de gebeurtenis. Zo zaten er 32 minuten tussen de eerste explosie en het neerstorten. Het gaf de passagiers de kans om een briefje aan hun geliefden te schrijven.
B&B Vol Liefde: Fred kijkt Doete haar kleren uit
11:03Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'
10:19Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'