TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bijna vijftig jaar na de dood van Agatha Christie blijft het werk van de misdaadauteur onverminderd populair. Haar boeken over meesterspeurder Hercule Poirot worden nog steeds verfilmd en het toneelstuk The Mousetrap is in Londen al bijna dertigduizend keer opgevoerd en nog dagelijks te zien.
De Britse komiek Alan Carr is al van jongs af aan fan van de schrijver. In de nieuwe serie Alan Carr's Avonturen met Agatha Christie deelt hij zijn enthousiasme. "Agatha Christie heeft me niet alleen talloze dagen vermaak geschonken," vertelt hij aan mediawebsite That Shelf, "maar ze was ook mijn ingang tot boeken van anderen. Ik vind haar in één woord geweldig." In drie afleveringen bezoekt Carr de plekken waar zijn literaire heldin woonde, werkte en inspiratie vond.
Alan Carr's Avonturen met Agatha Christie is op maandag 8 juli 2024 om 22:55 uur te zien op NPO 2.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten