TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met All of the Lights brengt de EO in samenwerking met NPO FunX de werelden van gospel en hiphop bij elkaar. Maar laat de 'muziek uit de kerk' zich wel verenigen met de 'muziek van de straat'?
Volgens presentator, rapper en acteur Défano Holwijn zijn gospel en hiphop te matchen. "Ik vind het bijzonder dat ik veel artiesten die ik persoonlijk goed ken door All of the Lights op een nieuwe manier leer kennen. Het programma laat voor mij zien dat gospel je kan optillen. Je ervaart er hoop en rust door, ongeacht je persoonlijke muziekvoorkeur."
Deze week verkent Défano het raakvlak van de genres met de succesvolle hiphopgroep Broederliefde. De vijf leden kenden elkaar al van het voetbal voordat ze samen muziek gingen maken, en staan samen stil bij de ware betekenis van vriendschap.
Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
09:30Dit programma vervangt Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer
09:03Gordon hard aangepakt in De Oranjezomer: 'Het is een patiënt'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
