TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met All of the Lights brengt de EO in samenwerking met NPO FunX de werelden van gospel en hiphop bij elkaar. Maar laat de 'muziek uit de kerk' zich wel verenigen met de 'muziek van de straat'?
Volgens presentator, rapper en acteur Défano Holwijn zijn gospel en hiphop te matchen. "Ik vind het bijzonder dat ik veel artiesten die ik persoonlijk goed ken door All of the Lights op een nieuwe manier leer kennen. Het programma laat voor mij zien dat gospel je kan optillen. Je ervaart er hoop en rust door, ongeacht je persoonlijke muziekvoorkeur."
Deze week verkent Défano het raakvlak van de genres met de succesvolle hiphopgroep Broederliefde. De vijf leden kenden elkaar al van het voetbal voordat ze samen muziek gingen maken, en staan samen stil bij de ware betekenis van vriendschap.
Partnerbijdrage
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland