TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met All of the Lights brengt de EO in samenwerking met NPO FunX de werelden van gospel en hiphop bij elkaar. Maar laat de 'muziek uit de kerk' zich wel verenigen met de 'muziek van de straat'?
Volgens presentator, rapper en acteur Défano Holwijn zijn gospel en hiphop te matchen. "Ik vind het bijzonder dat ik veel artiesten die ik persoonlijk goed ken door All of the Lights op een nieuwe manier leer kennen. Het programma laat voor mij zien dat gospel je kan optillen. Je ervaart er hoop en rust door, ongeacht je persoonlijke muziekvoorkeur."
Deze week verkent Défano het raakvlak van de genres met de succesvolle hiphopgroep Broederliefde. De vijf leden kenden elkaar al van het voetbal voordat ze samen muziek gingen maken, en staan samen stil bij de ware betekenis van vriendschap.
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin
07:42De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’