TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met All of the Lights brengt de EO in samenwerking met NPO FunX de werelden van gospel en hiphop bij elkaar. Maar laat de 'muziek uit de kerk' zich wel verenigen met de 'muziek van de straat'?
Volgens presentator, rapper en acteur Défano Holwijn zijn gospel en hiphop te matchen. "Ik vind het bijzonder dat ik veel artiesten die ik persoonlijk goed ken door All of the Lights op een nieuwe manier leer kennen. Het programma laat voor mij zien dat gospel je kan optillen. Je ervaart er hoop en rust door, ongeacht je persoonlijke muziekvoorkeur."
Deze week verkent Défano het raakvlak van de genres met de succesvolle hiphopgroep Broederliefde. De vijf leden kenden elkaar al van het voetbal voordat ze samen muziek gingen maken, en staan samen stil bij de ware betekenis van vriendschap.
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS