TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 1998 was Amsterdam het toneel van het grootste homo-evenement dat tot op dat moment in Nederland was gehouden. De Gay Games waren al vier keer eerder georganiseerd, maar nog nooit buiten Amerika en niet eerder met zoveel deelnemers.
Zo’n 15.000 atleten van over de hele wereld kwamen uit in 29 verschillende sportdisciplines. Daarnaast was er in de stad een omvangrijk cultureel programma, een filmfestival en werd er ‘s avonds en ‘s nachts in de hele hoofdstad uitbundig gefeest.
Een kwart eeuw na deze bijzondere zomer blikt Andere Tijden in een special terug op de Gay Games van 1998. Onder anderen toenmalig Studio sport-verslaggever Humberto Tan en voormalig politiewoordvoerder Ellie Lust vertellen hoe zij het evenement destijds beleefd hebben. (HH)
Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6
07:42De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa