TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 1998 was Amsterdam het toneel van het grootste homo-evenement dat tot op dat moment in Nederland was gehouden. De Gay Games waren al vier keer eerder georganiseerd, maar nog nooit buiten Amerika en niet eerder met zoveel deelnemers.
Zo’n 15.000 atleten van over de hele wereld kwamen uit in 29 verschillende sportdisciplines. Daarnaast was er in de stad een omvangrijk cultureel programma, een filmfestival en werd er ‘s avonds en ‘s nachts in de hele hoofdstad uitbundig gefeest.
Een kwart eeuw na deze bijzondere zomer blikt Andere Tijden in een special terug op de Gay Games van 1998. Onder anderen toenmalig Studio sport-verslaggever Humberto Tan en voormalig politiewoordvoerder Ellie Lust vertellen hoe zij het evenement destijds beleefd hebben. (HH)
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: NPO Doc: De wilde Noordzee, The Tudors, RED
12:13Weerbericht voorspelt ijzige week vol gladheid: 'Uitkijken voor sneeuw en bevriezing'
12:05De TV van gisteren: Eerste 'Super Saturday' van 2026 eindigt onbeslist
11:32Art Rooijakkers na vertrek over Nieuws van de dag: 'Het was gewoon mijn plek niet'
10:58Kijkers kritisch op SBS-talentenjacht The winner takes it all: 'Afgekeken van The floor'