TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 1998 was Amsterdam het toneel van het grootste homo-evenement dat tot op dat moment in Nederland was gehouden. De Gay Games waren al vier keer eerder georganiseerd, maar nog nooit buiten Amerika en niet eerder met zoveel deelnemers.
Zo’n 15.000 atleten van over de hele wereld kwamen uit in 29 verschillende sportdisciplines. Daarnaast was er in de stad een omvangrijk cultureel programma, een filmfestival en werd er ‘s avonds en ‘s nachts in de hele hoofdstad uitbundig gefeest.
Een kwart eeuw na deze bijzondere zomer blikt Andere Tijden in een special terug op de Gay Games van 1998. Onder anderen toenmalig Studio sport-verslaggever Humberto Tan en voormalig politiewoordvoerder Ellie Lust vertellen hoe zij het evenement destijds beleefd hebben. (HH)
Het tweede seizoen van Hakken over de Sloot zie je nu bij Prime Video
21:34Dit zijn de finalisten van De Slimste Mens 2026
16:35Rechter doet uitspraak in zaak Yvonne Coldeweijer tegen Talpa: dit is de uitkomst
15:17Deze BN’ers doen mee aan het tweede seizoen van Hel of Hotel
15:02Dit programma vervangt The Box op RTL 4