TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 1998 was Amsterdam het toneel van het grootste homo-evenement dat tot op dat moment in Nederland was gehouden. De Gay Games waren al vier keer eerder georganiseerd, maar nog nooit buiten Amerika en niet eerder met zoveel deelnemers.
Zo’n 15.000 atleten van over de hele wereld kwamen uit in 29 verschillende sportdisciplines. Daarnaast was er in de stad een omvangrijk cultureel programma, een filmfestival en werd er ‘s avonds en ‘s nachts in de hele hoofdstad uitbundig gefeest.
Een kwart eeuw na deze bijzondere zomer blikt Andere Tijden in een special terug op de Gay Games van 1998. Onder anderen toenmalig Studio sport-verslaggever Humberto Tan en voormalig politiewoordvoerder Ellie Lust vertellen hoe zij het evenement destijds beleefd hebben. (HH)
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters