TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 1998 was Amsterdam het toneel van het grootste homo-evenement dat tot op dat moment in Nederland was gehouden. De Gay Games waren al vier keer eerder georganiseerd, maar nog nooit buiten Amerika en niet eerder met zoveel deelnemers.
Zo’n 15.000 atleten van over de hele wereld kwamen uit in 29 verschillende sportdisciplines. Daarnaast was er in de stad een omvangrijk cultureel programma, een filmfestival en werd er ‘s avonds en ‘s nachts in de hele hoofdstad uitbundig gefeest.
Een kwart eeuw na deze bijzondere zomer blikt Andere Tijden in een special terug op de Gay Games van 1998. Onder anderen toenmalig Studio sport-verslaggever Humberto Tan en voormalig politiewoordvoerder Ellie Lust vertellen hoe zij het evenement destijds beleefd hebben. (HH)
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?