TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na twee opeenvolgende WK-finales was het beste wel ervan af bij het Nederlands elftal op het EK van 1980 in Italië. De ploeg van Jan Zwartkruis bestond veelal uit oude vedetten en maakte een uitgebluste indruk. De bondscoach had nog meer problemen. Iedereen die ook maar iets te maken had met de KNVB verbleef in of rond het spelershotel. Bestuurders, journalisten en makelaars, het stoorde hem gigantisch.
Sportief verliep het toernooi dramatisch. Na een moeizame overwinning op Griekenland werd er verloren van West-Duitsland. Een punt tegen Tsjechoslowakije bleek daarna niet genoeg om door te gaan.
In deze uitzending van Andere Tijden Sport blikken de makers terug op dit ‘vergeten’ EK waar weinig toeschouwers op afkwamen en waar het spel defensief en saai was.
Deze aflevering van Andere Tijden Sport zie je op zondag 26 mei vanaf 22:25 uur op NPO1.
Marco Borsato zingt in Italië: 'Weet niet of ik het nog kan' (video)
18:01Op deze dag is de zomercliff van Goede Tijden, Slechte Tijden te zien
16:15MAFS-kijkers gaan los op Sandra na weigeren huwelijk met Rob
14:55Dit zeer bekende programma keert voorlopig niet terug op tv
14:07Kees Flodder verschijnt dagelijks bij Videoland: dit is vanaf wanneer