TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na twee opeenvolgende WK-finales was het beste wel ervan af bij het Nederlands elftal op het EK van 1980 in Italië. De ploeg van Jan Zwartkruis bestond veelal uit oude vedetten en maakte een uitgebluste indruk. De bondscoach had nog meer problemen. Iedereen die ook maar iets te maken had met de KNVB verbleef in of rond het spelershotel. Bestuurders, journalisten en makelaars, het stoorde hem gigantisch.
Sportief verliep het toernooi dramatisch. Na een moeizame overwinning op Griekenland werd er verloren van West-Duitsland. Een punt tegen Tsjechoslowakije bleek daarna niet genoeg om door te gaan.
In deze uitzending van Andere Tijden Sport blikken de makers terug op dit ‘vergeten’ EK waar weinig toeschouwers op afkwamen en waar het spel defensief en saai was.
Deze aflevering van Andere Tijden Sport zie je op zondag 26 mei vanaf 22:25 uur op NPO1.
De TV van gisteren: veel kritiek op Cruijff-docu en Miljoenenjacht vond men maar saai
09:35Kijkers genieten van klagende Gerard Joling op vakantie in Only Joling (video)
08:47Maan in De Geknipte Gast: 'Sommige reacties blijven me raken'
08:18De TV van gisteren: Wie is de Mol? primetime-winnaar, maar ook minder bekeken
10:29De TV van gisteren: Voice of Holland levert in bij tweede ronde Battles