TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Finnen, Noren, Duitsers en Oostenrijkers verdelen al decennialang de titels bij het schansspringen, maar in de jaren 80 vloog deze Nederlander ook mee. Een hoogvlieger was hij echter niet. Hij landde in de achterhoede en de relatieve luwte, Konijnenberg eindigde meestal net vóór Eddie ‘The Eagle’ Edwards.
Wel was de ‘Vliegende Hollander’ de eerste die voor Nederland meedeed aan de wereldbekerwedstrijden in deze tak van sport. Op Nieuwjaarsdag 1988 was in de Nederlandse huiskamers te zien hoe hij in Garmisch-Partenkirchen naar de 108e plaats sprong.
Op de Olympische Spelen in Calgary in hetzelfde jaar ging hij eveneens van de schans, al was dat buiten competitie, als voorspringer.
In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Grote gezinnen, grote vakanties, John Wick: Chapter 3 - Parabellum