TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Finnen, Noren, Duitsers en Oostenrijkers verdelen al decennialang de titels bij het schansspringen, maar in de jaren 80 vloog deze Nederlander ook mee. Een hoogvlieger was hij echter niet. Hij landde in de achterhoede en de relatieve luwte, Konijnenberg eindigde meestal net vóór Eddie ‘The Eagle’ Edwards.
Wel was de ‘Vliegende Hollander’ de eerste die voor Nederland meedeed aan de wereldbekerwedstrijden in deze tak van sport. Op Nieuwjaarsdag 1988 was in de Nederlandse huiskamers te zien hoe hij in Garmisch-Partenkirchen naar de 108e plaats sprong.
Op de Olympische Spelen in Calgary in hetzelfde jaar ging hij eveneens van de schans, al was dat buiten competitie, als voorspringer.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'