TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nog één keer wil bondscoach Louis van Gaal laten zien waar hij toe in staat is: de trainer gaat met het Nederlands elftal op jacht naar de wereldtitel in Qatar. Voor Andere Tijden Sport een mooie aanleiding om wat dieper in de voetbalcarrière van de trainer te duiken.
Als trainer kent iedereen hem wel. Van de karatetrap in de Champions Leaguefinale tot uitspraken als "Ben ik nou degene die zo slim is, of ben jij zo dom?" en "Vrienden van de pers, ik ga weg. Gefeliciteerd." Van zijn tijd als voetballer is een stuk minder bekend. Want wat was hij eigenlijk voor soort speler? En schuilde er al die tijd al een coach in hem?
Oud-ploeggenoten, onder wie René van der Gijp en Pier Tol, schetsen het kleurrijke verhaal van de voetballer Louis van Gaal. (HH)
Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima
09:59Is Pearl uit Winter Vol Liefde een actrice?
09:12Vriend van Chess uit De Bondgenoten smeekt: 'Kom alsjeblieft naar huis'
08:41De TV van gisteren: Kijkers trekken ‘glibberige’ Gilbert en Elsje slecht in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, The Magnificent Seven