TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is niet gek dat de makers van Andere Tijden Sport bij Jan Ykema zijn uitgekomen. Het leven van de oud-schaatser zit vol drama. Hoogtepunt was zijn succes op de Winterspelen van 1988 in Calgary, waar hij op de 500 meter zilver won.
Voormalig ploeggenoten Hein Vergeer en Geert Kuiper kijken terug op de opmerkelijke loopbaan van de Pietje Bell van het schaatsen. Die bijnaam had veel te maken met het gedrag van de Fries naast de baan. Hij was een feestganger en bleek ook gevoelig voor verslaving.
De explosieve sprinter gokte graag en was vijftien jaar drugsverslaafd. Anno nu is Ykema clean en werkt hij als schilder. In maart en april zijn er nog twee afleveringen: eerst over voetballer Johan Cruijff, daarna over tennisduo Paul Haarhuis en Jacco Eltingh.
Deze aflevering van Andere Tijden Sport is op zaterdag 22 februari 2025 om 22:55 uur te zien op NPO 1.
Parels voor de Zwijnen met Raven van Dorst krijgt tweede seizoen
14:30Fien Vermeulen aan de slag als presentatrice van Shownieuws
14:07Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'