TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze vijfde aflevering uit de zomerreeks van Andere Tijden Sport verhaalt over een triatlonheld.
Gregor Stam, die in 1981 als eerste Nederlander een triatlon won en in 1985 Europees kampioen werd, was een echt trainingsbeest. In 2009 onthulde hij een geheim waar hij al heel lang mee rondliep. Als kind woonde hij bij zijn moeder, waar hij zich onveilig voelde. Om die reden ging hij op zijn zestiende bij zijn vader en diens vriend wonen, maar ook daar belandde hij in een onveilige omgeving.
Jarenlang werd hij seksueel misbruikt door de vriend van zijn vader. Al deze dramatische gebeurtenissen zorgden ervoor dat Stam als een bezetene trainde en daardoor enorm goed werd in zijn sport. Weinig mensen wisten indertijd waar die gedrevenheid vandaan kwam.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame