TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
10 februari 2014 in Sotsji tijdens de Olympische Spelen: Jan Smeekens denkt een kleine minuut dat hij de 500 meter heeft gewonnen. Totdat zijn tijd wordt gecorrigeerd en niet hij maar zijn concurrent Michel Mulder de gouden medaille wint. Een historische race die veel impact heeft gehad op het leven van Smeekens, die uiteindelijk twaalfduizendste achter Mulder eindigt.
Het is zelfs zo erg dat de Raaltenaar twee jaar na het dramatische slot in therapie gaat om iets te doen aan deze open wond. Andere tijden sport levert een reconstructie van deze bloedstollende 500 meter, die nog altijd vers in het geheugen ligt.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO
08:26Dit programma vervangt Wie is de Mol? 25 Jaar op NPO 1
08:00Carlo Boszhard neemt afscheid als columnist: 'Jullie waren helemaal... het einde'
07:34De TV van gisteren: Kijkers vol ongeloof over reactie van opdrachtgever KPN in Recht door Zeeman
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m 25 december 2025