TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André Rieu en het koningshuis hebben een bijzondere band. Zo traden de Limburgse violist en zijn orkest in 2011 al op voor koningin Beatrix in de grotten van Valkenburg. In 2013 namen ze een deel van het muzikale programma rond de inhuldiging van Willem-Alexander hun rekening.
Het was zeker niet voor het laatst dat Rieu een optreden voor de vorst en zijn familie mocht verzorgen. Een van Rieus hoogtepunten was Koningsdag 2022 in de Limburgse hoofdstad. De Maastrichtenaar en zijn muzikanten speelden enkele nummers voor de jarige vorst en zijn gezin. De Oranjes haakten in en deinden mee. Ze zongen zelfs mee.
In André Rieu en de Oranjes zijn de mooiste koninklijke optredens van Rieu te zien. Hij vertelt ook uitgebreid over zijn contact met de koninklijke familie. (HH)
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie