TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het tweeluik Anita in de Missie haalt Anita Witzier de verhalen op van de Witte Zusters; missiezusters van Onze Lieve Vrouwen in Afrika, herkenbaar aan hun witte habijten.
Tot ver in de twintigste eeuw waren De Witte Zusters actief in Afrika, maar daarna werd hun werk overgenomen door Afrikaanse zusters. De laatste Witte Zuster vertrok in 2020 uit Tanzania. Nu wonen ze allen hoogbejaard in het zusterhuis in Boxtel.
Afgelopen jaar moesten de zusters afscheid nemen van elf collega's. In Nederland leven er nog achttien. Witzier had dus niet veel later moeten komen. De verhalen van de zusters die als jong meisje vol idealen naar Afrika vertrokken, zijn stuk voor stuk fascinerend, zoals die van de negentigjarige zuster Riet. Zij hielp als verpleegster tijdens het schrikbewind van Idi Amin.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's
07:00GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026