TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze waren vastbesloten om de wereld te verbeteren. De Witte Zusters vertrokken als jong meisje naar Afrika, gedreven door het geloof.
Zuster Theresia had toen ze vertrok nog nooit een vliegtuig gezien. "Ik verslond de boekjes met verhalen over de missie in Afrika en ik dacht: dat wil ik ook, mensen helpen!" Zuster Anna-Brigitta: "Ik ging voor de vrouwen, om ze vooruit te helpen. De vrouwen waren zo leergierig en slim! En ze werden zo slecht behandeld. Daar wilde ik wat aan doen." Zuster Antoinette vond het haar taak niet om mensen te bekeren. Dat deed ze ook niet, ze kwam om mensen te helpen, geeft ze aan.
In dit tweede en laatste deel van Anita in de Missie haalt Anita Witzier de inspirerende verhalen op van laatste overgebleven Witte Zusters.
Partnerbijdrage
Zo kijk je donderdag live naar FC Sion - Ajax
13:02Jan Versteegh richt zich tot De Bondgenoten-fan Mart Hoogkamer
11:53Video: Carlo Boszhard over MAFS-pauze: ‘Goed dat we even een jaartje wachten’
11:48De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:36Eindelijk duidelijkheid: dit is de startdatum van Boer Zoekt Vrouw