TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze waren vastbesloten om de wereld te verbeteren. De Witte Zusters vertrokken als jong meisje naar Afrika, gedreven door het geloof.
Zuster Theresia had toen ze vertrok nog nooit een vliegtuig gezien. "Ik verslond de boekjes met verhalen over de missie in Afrika en ik dacht: dat wil ik ook, mensen helpen!" Zuster Anna-Brigitta: "Ik ging voor de vrouwen, om ze vooruit te helpen. De vrouwen waren zo leergierig en slim! En ze werden zo slecht behandeld. Daar wilde ik wat aan doen." Zuster Antoinette vond het haar taak niet om mensen te bekeren. Dat deed ze ook niet, ze kwam om mensen te helpen, geeft ze aan.
In dit tweede en laatste deel van Anita in de Missie haalt Anita Witzier de inspirerende verhalen op van laatste overgebleven Witte Zusters.
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima