TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze waren vastbesloten om de wereld te verbeteren. De Witte Zusters vertrokken als jong meisje naar Afrika, gedreven door het geloof.
Zuster Theresia had toen ze vertrok nog nooit een vliegtuig gezien. "Ik verslond de boekjes met verhalen over de missie in Afrika en ik dacht: dat wil ik ook, mensen helpen!" Zuster Anna-Brigitta: "Ik ging voor de vrouwen, om ze vooruit te helpen. De vrouwen waren zo leergierig en slim! En ze werden zo slecht behandeld. Daar wilde ik wat aan doen." Zuster Antoinette vond het haar taak niet om mensen te bekeren. Dat deed ze ook niet, ze kwam om mensen te helpen, geeft ze aan.
In dit tweede en laatste deel van Anita in de Missie haalt Anita Witzier de inspirerende verhalen op van laatste overgebleven Witte Zusters.
Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?
12:10De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things
12:00In Memoriam 2025: afscheid van Ron Brandsteder, Dieuwertje Blok en Rob de Nijs
11:13Breuk tussen Greetje en Bert krijgt plek in nieuw seizoen Urk!: 'Het was best wel heftig'