TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze waren vastbesloten om de wereld te verbeteren. De Witte Zusters vertrokken als jong meisje naar Afrika, gedreven door het geloof.
Zuster Theresia had toen ze vertrok nog nooit een vliegtuig gezien. "Ik verslond de boekjes met verhalen over de missie in Afrika en ik dacht: dat wil ik ook, mensen helpen!" Zuster Anna-Brigitta: "Ik ging voor de vrouwen, om ze vooruit te helpen. De vrouwen waren zo leergierig en slim! En ze werden zo slecht behandeld. Daar wilde ik wat aan doen." Zuster Antoinette vond het haar taak niet om mensen te bekeren. Dat deed ze ook niet, ze kwam om mensen te helpen, geeft ze aan.
In dit tweede en laatste deel van Anita in de Missie haalt Anita Witzier de inspirerende verhalen op van laatste overgebleven Witte Zusters.
Huub Stapel: 'Ik wil niet de roeptoeter van de natie zijn'
13:21Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?