TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze waren vastbesloten om de wereld te verbeteren. De Witte Zusters vertrokken als jong meisje naar Afrika, gedreven door het geloof.
Zuster Theresia had toen ze vertrok nog nooit een vliegtuig gezien. "Ik verslond de boekjes met verhalen over de missie in Afrika en ik dacht: dat wil ik ook, mensen helpen!" Zuster Anna-Brigitta: "Ik ging voor de vrouwen, om ze vooruit te helpen. De vrouwen waren zo leergierig en slim! En ze werden zo slecht behandeld. Daar wilde ik wat aan doen." Zuster Antoinette vond het haar taak niet om mensen te bekeren. Dat deed ze ook niet, ze kwam om mensen te helpen, geeft ze aan.
In dit tweede en laatste deel van Anita in de Missie haalt Anita Witzier de inspirerende verhalen op van laatste overgebleven Witte Zusters.
Urk!-ster Mathilde Keuter over breuk met ex Davy in Shownieuws: 'Ik voel me vies en gebruikt'
10:36Deze BN'ers doen mee aan het vijfde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:07Nieuw seizoen realityserie Lil Kleine verschijnt dit jaar nog
09:33Goedele Liekens vertelt in Vandaag Inside over ex-partner die zeker twaalf keer vreemdging
09:03Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Taskmaster te zien zal zijn