TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Was de eerste aflevering van Ankie, de Olympische Weduwe een reconstructie van het gijzeldrama tijdens de Olympische Spelen in München, in het slot van dit tweeluik zet Ankie Spitzer alles op alles om het antwoord te vinden op de vraag waar ze al vijftig jaar mee rondloopt. Wie hebben haar man Andre Spitzer en de andere gijzelaars gedood: de Palestijnse terroristen of misschien de Duitse politie tijdens een mislukte reddingsactie?
Spitzer en Twan Huys zoeken in de Duitse archieven en spreken onder meer met een familielid van een van de gijzelnemers en met Thomas Bach, voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité. Hun zoektocht levert bruikbare aanknopingspunten op. Volgens KRO-NCRV geeft de documentaire een onthullende inkijk in het drama van 1972.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch