TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkers woest om horeca-uitspraken Frits Wester bij Beau
Dat Brenda Bee kan zingen, daar waren alle coaches van The Voice of Holland het vrijdag wel over eens. De zangeres liet met haar vertolking van There must be an angel bovendien zien dat ze veel stijlen beheerst. Teveel misschien wel, want ook daar waren Ali, Jan en Waylon het over eens.
Anouk, die als enige haar stoel niet draaide, vond dat ook en liet dat op niet mis te verstane wijze blijken. "Ik vond het heel vermoeiend klinken allemaal. Dan kan je technisch gezien zoveel in huis hebben; het deed me geen ene bal. En dan sla je de plank flink mis."
Als het vervolgens lang duurt voor Brenda een keuze heeft gemaakt tussen Jan, Ali of Waylon, gaat Anouk nog even door: "Je praat echt veel teveel. Je praat zó veel!"
Kijk het fragment - inclusief het optreden - hieronder terug.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland