TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Kijkers woest om horeca-uitspraken Frits Wester bij Beau
Dat Brenda Bee kan zingen, daar waren alle coaches van The Voice of Holland het vrijdag wel over eens. De zangeres liet met haar vertolking van There must be an angel bovendien zien dat ze veel stijlen beheerst. Teveel misschien wel, want ook daar waren Ali, Jan en Waylon het over eens.
Anouk, die als enige haar stoel niet draaide, vond dat ook en liet dat op niet mis te verstane wijze blijken. "Ik vond het heel vermoeiend klinken allemaal. Dan kan je technisch gezien zoveel in huis hebben; het deed me geen ene bal. En dan sla je de plank flink mis."
Als het vervolgens lang duurt voor Brenda een keuze heeft gemaakt tussen Jan, Ali of Waylon, gaat Anouk nog even door: "Je praat echt veel teveel. Je praat zó veel!"
Kijk het fragment - inclusief het optreden - hieronder terug.
Partnerbijdrage
Jan Smit maakt indruk met cover van nummer Tabitha in Onvergetelijke Liedjes
16:27Rafael van der Vaart vol zelfspot in Vandaag Inside: 'Beste professionele amateur ter wereld'
16:04Sander Schimmelpenninck kondigt nieuw seizoen Sander en de kloof aan
15:20Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind