TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkers woest om horeca-uitspraken Frits Wester bij Beau
Dat Brenda Bee kan zingen, daar waren alle coaches van The Voice of Holland het vrijdag wel over eens. De zangeres liet met haar vertolking van There must be an angel bovendien zien dat ze veel stijlen beheerst. Teveel misschien wel, want ook daar waren Ali, Jan en Waylon het over eens.
Anouk, die als enige haar stoel niet draaide, vond dat ook en liet dat op niet mis te verstane wijze blijken. "Ik vond het heel vermoeiend klinken allemaal. Dan kan je technisch gezien zoveel in huis hebben; het deed me geen ene bal. En dan sla je de plank flink mis."
Als het vervolgens lang duurt voor Brenda een keuze heeft gemaakt tussen Jan, Ali of Waylon, gaat Anouk nog even door: "Je praat echt veel teveel. Je praat zó veel!"
Kijk het fragment - inclusief het optreden - hieronder terug.
Partnerbijdrage
De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan
09:27Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS
08:07De TV van gisteren: Kijkers genieten volop van laatste Olympische race Kjeld Nuis
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, The voice of Holland, Spider-Man: Homecoming
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 20 februari: Schaatsen en Shorttrack