TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze tweede aflevering van Aria stellen de laatste vijf nieuwe kandidaten zich voor: Halidou Nombre, Ashley Stapelfeldt, Elise Kolltveit Brekke, Arthur Akaev en Ingrid Vermeulen. De in Rusland geboren tenor Akaev (27) zingt de ‘Questa o quella’ uit de bekende opera Rigoletto van Giuseppe Verdi.
Nieuw dit seizoen is dat acteur Tygo Gernandt voorafgaand aan de aria uitleg geeft over de opera: hij vertelt waar het verhaal over gaat en introduceert de personages. Zo kan hij vertellen dat Verdi’s Rigoletto zich afspeelt in het zestiende-eeuwse Italië.
Rigoletto is de hofnar van graaf Mantua. De graaf, een notoire rokkenjager, heeft zijn oog laten vallen op Rigoletto’s dochter Gilda. In een poging haar te beschermen, sluit hij Gilda op in huis. Tevergeefs.
Deze tweede aflevering van Aria zie je op zondag 8 september vanaf 21:10 uur bij MAX op NPO 1.
Partnerbijdrage
Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los
10:00Jetske van den Elsen moest na opnames Hunted VIPS bijkomen: 'Zag overal camera's'
09:44TV-weerbericht: 'Zomerse temperaturen en veel zon in aantocht'
09:14Terugkijken: De Oranjezondag bespreekt opvallende opmerkingen Gidi Markuszower