TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze tweede aflevering van Aria stellen de laatste vijf nieuwe kandidaten zich voor: Halidou Nombre, Ashley Stapelfeldt, Elise Kolltveit Brekke, Arthur Akaev en Ingrid Vermeulen. De in Rusland geboren tenor Akaev (27) zingt de ‘Questa o quella’ uit de bekende opera Rigoletto van Giuseppe Verdi.
Nieuw dit seizoen is dat acteur Tygo Gernandt voorafgaand aan de aria uitleg geeft over de opera: hij vertelt waar het verhaal over gaat en introduceert de personages. Zo kan hij vertellen dat Verdi’s Rigoletto zich afspeelt in het zestiende-eeuwse Italië.
Rigoletto is de hofnar van graaf Mantua. De graaf, een notoire rokkenjager, heeft zijn oog laten vallen op Rigoletto’s dochter Gilda. In een poging haar te beschermen, sluit hij Gilda op in huis. Tevergeefs.
Deze tweede aflevering van Aria zie je op zondag 8 september vanaf 21:10 uur bij MAX op NPO 1.
Op deze datum is de nieuwe Videoland-serie Rippers te zien
14:42Leonie ter Braak neemt presentatie Het Perfecte Plaatje op Reis over van Tijl Beckand
14:38Oeps! Er blijkt een grote fout te zitten in het nieuwe seizoen van de serie Máxima
14:25RTL stopt met Te Land, Ter Zee en in de Lucht
13:51Bekijk de eerste beelden én BN'ers van het nieuwe programma A Beautiful Mess