TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze tweede aflevering van Aria stellen de laatste vijf nieuwe kandidaten zich voor: Halidou Nombre, Ashley Stapelfeldt, Elise Kolltveit Brekke, Arthur Akaev en Ingrid Vermeulen. De in Rusland geboren tenor Akaev (27) zingt de ‘Questa o quella’ uit de bekende opera Rigoletto van Giuseppe Verdi.
Nieuw dit seizoen is dat acteur Tygo Gernandt voorafgaand aan de aria uitleg geeft over de opera: hij vertelt waar het verhaal over gaat en introduceert de personages. Zo kan hij vertellen dat Verdi’s Rigoletto zich afspeelt in het zestiende-eeuwse Italië.
Rigoletto is de hofnar van graaf Mantua. De graaf, een notoire rokkenjager, heeft zijn oog laten vallen op Rigoletto’s dochter Gilda. In een poging haar te beschermen, sluit hij Gilda op in huis. Tevergeefs.
Deze tweede aflevering van Aria zie je op zondag 8 september vanaf 21:10 uur bij MAX op NPO 1.
Zo werkt de nieuwe dagelijkse spelshow Pokerface: 'Kennis brengt je ver, bluf nog verder'
09:49Dit programma vervangt Miljoenenjacht op SBS6
09:14Pauw & De Wit ook naar de vrijdag- én zaterdagavond?
08:40Hélène Hendriks: 'Ik lig liever naast Pieter Cobelens dan naast Arie Boomsma'
08:01De TV van gisteren: Raven van Dorst geprezen voor opvallend gespek in Nachtdieren USA