TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze tweede aflevering van Aria stellen de laatste vijf nieuwe kandidaten zich voor: Halidou Nombre, Ashley Stapelfeldt, Elise Kolltveit Brekke, Arthur Akaev en Ingrid Vermeulen. De in Rusland geboren tenor Akaev (27) zingt de ‘Questa o quella’ uit de bekende opera Rigoletto van Giuseppe Verdi.
Nieuw dit seizoen is dat acteur Tygo Gernandt voorafgaand aan de aria uitleg geeft over de opera: hij vertelt waar het verhaal over gaat en introduceert de personages. Zo kan hij vertellen dat Verdi’s Rigoletto zich afspeelt in het zestiende-eeuwse Italië.
Rigoletto is de hofnar van graaf Mantua. De graaf, een notoire rokkenjager, heeft zijn oog laten vallen op Rigoletto’s dochter Gilda. In een poging haar te beschermen, sluit hij Gilda op in huis. Tevergeefs.
Deze tweede aflevering van Aria zie je op zondag 8 september vanaf 21:10 uur bij MAX op NPO 1.
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg