TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze tweede aflevering van Aria stellen de laatste vijf nieuwe kandidaten zich voor: Halidou Nombre, Ashley Stapelfeldt, Elise Kolltveit Brekke, Arthur Akaev en Ingrid Vermeulen. De in Rusland geboren tenor Akaev (27) zingt de ‘Questa o quella’ uit de bekende opera Rigoletto van Giuseppe Verdi.
Nieuw dit seizoen is dat acteur Tygo Gernandt voorafgaand aan de aria uitleg geeft over de opera: hij vertelt waar het verhaal over gaat en introduceert de personages. Zo kan hij vertellen dat Verdi’s Rigoletto zich afspeelt in het zestiende-eeuwse Italië.
Rigoletto is de hofnar van graaf Mantua. De graaf, een notoire rokkenjager, heeft zijn oog laten vallen op Rigoletto’s dochter Gilda. In een poging haar te beschermen, sluit hij Gilda op in huis. Tevergeefs.
Deze tweede aflevering van Aria zie je op zondag 8 september vanaf 21:10 uur bij MAX op NPO 1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Even Tot Hier scoort, nieuwe RTL4-spelshow valt tegen
15:02Cornald Maas vindt déze Nederlandse Songfestival-inzendingen eigenlijk ‘niet geslaagd’
11:40Rico Verhoeven gaat de confrontatie met Johan Derksen aan in Vandaag Inside: 'Je bent roekeloos'
11:13Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien