TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee jaar lang was het door de coronarestricties niet mogelijk Bevrijdingsdag op grote schaal te vieren. Het Nationaal Comité 4 & 5 mei haalt de schade dit jaar dubbel en dwars in met honderden culturele en feestelijke activiteiten in veertien festivalsteden.
Verbindende factor zijn de Ambassadeurs van de Vrijheid, een groep artiesten die het land door vliegen om optredens te verzorgen op de diverse Bevrijdingsfestivals. Ditmaal nemen Suzan & Freek, Duncan Laurence en rappers Donnie en Fresku die taak op zich.
Per helikopter gingen ze van podium naar podium met in hun kielzog de de cameraploegen van Artiesten voor de vrijheid 2022. Presentatrice Evita Mac-nack blikt in deze samenvatting terug op de viering van 5 mei en toont hoogtepunten van alle optredens.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los